Komentāri

Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs FIA pasaules rallijkrosa čempionāta – Pasaules RX – Barselonas posmā pirmajās divās kvalifikācijas kārtās uzrādīja 7. un 3. ātrāko laiku, un dienas izskaņā ierindojās 5. vietā. Pasaules RX posms noslēgsies svētdien, kad paredzētas vēl divas kvalifikācijas kārtas un finālbraucieni. Tos tiesraidē varēs vērot kanālā TV6 un portālā Skaties.lv.

Pirmo divu kvalifikācijas kārtu laikā Nitišs ieguvis 79 punktus, kas jēkabpilietim ļauj ierindoties 5. vietā. Līderpozīcijā izvirzījies zviedru autosportists Timijs Hansens (88 punkti), kurš uzrādīja absolūti ātrāko laiku pirmajā kvalifikācijas kārtā. Otrajā vietā vēl viens zviedru pilots Matiass Ekstrems (85), bet trešajā vietā Peters Solbergs (84), kuram absolūti ātrākais laiks otrajā kvalifikācijas kārtā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Pasaules RX posms Barselonā

”Patiess prieks, ka pēc ilgāka laika sacensības izdevies iesākt ar rezultātu, kas ļauj izpildīt komandas uzdevumu – ierindoties starp sešiem ātrākajiem čempionāta braucējiem. Šodien izdevās izjust automašīnu, kas atspoguļojās arī manā braukšanā, kuru spēju izbaudīt jau no pirmā sacensību apļa,” apmierināts bija Reinis Nitišs.

Video: Reinis Nitišs Pasaules RX posms Barselonā

”Barselonas rallijkrosa trase izveidota tehniski sarežģīta – asfalta sekcijas jāveic ar maksimālu ātrumu, savukārt grunts sekcijas ir slidenas un ideālā trajektorija tajās ir ļoti šaura. Tas nozīmē, ka ir ļoti viegli kļūdīties un braucējiem ir visu laiku jādomā, cik daudz riskēt, lai sasniegtu ātrākos apļa laikus. Šodien mans sniegums bija labs, tomēr sacensību gala rezultātu noteiks tikai rīt. Ceru, ka izdosies saglabāt pozitīvo ”sadarbību” ar Ford Fiesta ST automašīnu, iekļūt sacensību finālā un cīnīties par uzvaru!” tomēr piesardzīgs bija Reinis Nitišs.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl