Reiņa Nitiša pusfināls Pasaules RX posmā Portugālē

Komentāri

Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta pirmajā posmā Montalegres trasē Portugālē Reinis Nitišs palika piektais savā pusfinālā. Uzvaru izcīnīja zviedrs Johans Kristofersons, kurš finālā pārspēja pasaules čempionu norvēģi Peteru Solbergu.

Reinis Nitišs savā pusfinālā startēja no ārējās malas pēdējā rindā, un šoreiz latviešu braucējam neizdevās iekļūt finālā, finišējot 5. vietā. Šajā pusfinālā uzvarēja Pēters Solbergs, otrajā vietā atstājot Nitiša komandas biedru Andreasu Bakerudu, bet trešais palika Pers Gunars Andersons. Otrajā pusfinālā trīs ātrākie braucēji bija Johans Kristofersons, Timijs Hansens un Deivijs Ženijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Finālā Kristofersons uzreiz aizbrauca džokera aplī, un zviedru braucējam izdevās iegūt līderpozīciju brīdī, kad džokerī devās Solbergs. Atlikušajā laikā Kristofersons pirmo vietu nosargāja, aiz sevis atstājot Solbergu, Hansenu, Ženiju, Bakerudu un Andersonu.

 

”Portugālē guvām apstiprinājumu, cik daudz spēcīgu konkurentu ziemas periodā pievienojušies pasaules čempionātam, un katram no viņiem ir paši augstākie mērķi. Tas nozīmē, ka šī būs ļoti aizraujoša sezona, kurā katrs kvalifikācijas brauciens var izšķirt sacensību rezultātu.

Vēlos pateikties Olsbergs MSE, kas ziemas periodā ir cītīgi strādājusi un sagatavojusi ļoti ātru mašīnu, par ko pārliecinājāmies gan vakar, gan šodien. Diemžēl veiksme nebija mana sabiedrotā, kas apvienojumā ar paša kļūdām un mainīgajiem laika apstākļiem, šoreiz liedza cīnīties par augstākajām vietām. Lai gan pusfinālā neizdevās apsteigt Ekstremu, tieši pusfinālā parādīju savu labāko sniegumu, un ar šādu noskaņojumu arī došos uz nākamo posmu. Sezona ir gara, un šis ir tikai pirmais no trīspadsmit posmiem!

Liels paldies visiem maniem sekotājiem un atbalstītājiem par uzmundrinošiem vārdiem sociālajos tīklos! Tiekamies jau pēc nedēļas Vācijā!” tā pats finiša teica Reinis Nitišs.

Pasaules rallijkrosa čempionāta nākamais posms notiks jau šajā nedēļas nogalē Hokenheimas trasē Vācijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl