Komentāri
Rallijs Liepāja pārcelts uz septembra vidu, visas jau iegādātās biļetes būs derīgas
Foto: F64

Februāra sākumā paredzētais, taču nepiemēroto laikapstākļu dēļ atceltais Eiropas autorallija čempionāta (ERČ) sezonas pirmais posms – rallijs Liepāja – norisināsies no 16. līdz 18. septembrim, aģentūru LETA informēja sacensību preses pārstāvis Jānis Unbedahts.

Organizatori norāda, ka visi ieejas karšu īpašnieki, kuri bija iegādājušies biļetes uz februārī plānotajām sacīkstēm, tās varēs izmantot arī septembrī, taču tie, kuri tomēr ralliju neapmeklēs, līdz 31. martam ieejas kartes varēs atdot atpakaļ, saņemot naudas atmaksu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rallijs Liepāja tika atcelts janvāra nogalē nedēļu pirms sacensībām, jo Latvijā iestājās ziemai neraksturīgi laikapstākļi. Lietus un siltās gaisa masas padarīja rallija ātrumposmu segumu par neatbilstošu, lai sarīkotu drošu un augstas kvalitātes ralliju.

“Man ir liels gandarījums, ka Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) un čempionāta rīkotājs Eurosport Events izrādīja lielu pretimnākšanu un, kopīgi strādājot, esam atraduši visām pusēm piemērotu rallija Liepāja norises laiku, kas, neskatoties uz dabas untumiem, tepat Latvijā ļaus sarīkot drošu un augstas kvalitātes Eiropas čempionāta posmu,” norāda rallija organizētāja RA Events direktors Raimonds Strokšs.

“Lai gan līdz šim rallijs Liepāja bija čempionāta vienīgais ziemas posms, kurā tiek izmantotas riepas ar garajām sporta radzēm, esmu pārliecināts, ka Kurzemes ātrumposmi Eiropas rallija meistariem arī rudenī sniegs tikpat unikālu un sarežģītu pārbaudījumu. Ceru, ka sacensību norisi septembrī atzinīgi novērtēs arī skatītāji, kuriem jaudīgo pilnpiedziņas R5 klases automašīnu braukšana pa grunts seguma ceļiem būs nebijis un ilgi gaidīts piedzīvojums,” sacīja Strokšs.

“Rallijs Liepāja arī saglabās savu nozīmīgo lomu plašu popularitāti ieguvušajā ERČ Junioru čempionātā – ja iepriekš Latvijā bija paredzēta pirmā posma norise, tad šobrīd Liepājas un Kuldīgas apkārtnē norisināsies čempionāta noslēdzošais posms, kas ļauj sagaidīt intriģējošus notikumus arī priekšpiedziņas R2 klasē. Atcerēsimies, ka 2015.gadā Eiropas vicečempiona titulu Junioru ieskaitē izcīnīja Latvijas pārstāvji – Sports Racing Technologies rallija komandas ekipāža Ralfs Sirmacis/Artūrs Šimins, kuri šogad startē ar pilnpiedziņas Škoda Fabia R5,” piebilda Strokšs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl