Komentāri

Šodien “Arēna Rīgā” ar spēli pret Sanktpēterburgas “SKA” Rīgas “Dinamo” turpināja savu pirmo mājas spēļu sēriju. Šo spēli klātienē vēroja arī mūsu rallijkrosa autobraucējs Reinis Nitišs.

Spēles pārtraukumā Nitišs dalījās savos iespaidos par spēli un optimistiski izteicās par Rīgas “Dinamo” sniegumu. Taču mūsu autobraucēju rīdziniekiem ar uzvaru iepriecināt neizdevās. Mājinieki piekāpās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempioniem SKA – 1:3.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

VIDEO:

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl