Komentāri

Šodien “Arēna Rīgā” ar spēli pret Sanktpēterburgas “SKA” Rīgas “Dinamo” turpināja savu pirmo mājas spēļu sēriju. Šo spēli klātienē vēroja arī mūsu rallijkrosa autobraucējs Reinis Nitišs.

Spēles pārtraukumā Nitišs dalījās savos iespaidos par spēli un optimistiski izteicās par Rīgas “Dinamo” sniegumu. Taču mūsu autobraucēju rīdziniekiem ar uzvaru iepriecināt neizdevās. Mājinieki piekāpās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempioniem SKA – 1:3.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

VIDEO:

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl