Komentāri

Patiesi vasarīgos laika apstākļos sestdien Barselonā sākās FIA pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta posms. Eiropas čempionāta ieskaitē S1600 klasē šajās sacensībās startē arī latviešu rallijkrosists Jānis Baumanis.

Jānim, kurš patlaban ir čempionāta kopvērtējuma līderis, tāpat kā visiem pārējiem sportistiem diena sākās ar brīvajiem treniņbraucieniem Katalonijas F-1 un MotoGP posma norises vietā izbūvētajā rallijkrosa trasē. Tā kā trase ir pilnīgi jauna un līdz šim to bijis iespējams novērtēt tikai no malas, it visi braucēji tajā ir vienādās pozīcijās. Tādēļ treniņi un pirmais kvalifikācijas brauciens tad attiecīgi arī parādīja, kuriem trasi iepazīt izdevies ātrāk un labāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latviešu rallijkrosistam pēc piektdien notikušās izlozes pirmajā kvalifikācijā iekrita pēdējais brauciens kopā ar galveno konkurentu čempionāta kopvērtējumā Ulriku Linnemanu no Dānijas. Ar viņu gan Jānim pacīnīties nesanāca, jo sāncenša sacīkšu auto piemeklēja pārnesumkārbas defekts, taču tā vietā izvērtās interesants duelis ar francūzi Andrea Dubūru. Spītējot labam ātrumam un atzīstamiem apļa laikiem, Jānis šajā duelī palika otrais, bet kopvērtējumā ierindojās trešajā pozīcijā aiz Dubūra un ungāra Kristiāna Žābo.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl