Komentāri
Rallija, rallijkrosa un Gymkhana video zvaigzne Kens Bloks brauks Latvijā
Foto: RALLYCROSSRX.COM

Rallija un rallijkrosa braucējs, Gymkhana video zvaigzne amerikānis Kens Bloks oktobrī Rīgā piedalīsies Pasaules rallijkrosa čempionāta posmā Biķernieku trasē.

Hoonigan Racing Division, sadarbībā ar Ford Performance, šodien paziņoja, ka profesionālais rallijkrosa braucējs, Gymkhana video zvaigzne un Hoonigan komandas vadītājs, Kens Bloks paplašinās savu sadarbību ar Ford Performance, lai startētu visos 2016. gada Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmos, tajā skaitā arī Latvia RX, kas 1. un 2. oktobrī norisināsies Rīgā, Biķernieku trasē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

”Lielu daļu savas karjeras savas sezonas esmu plānojis tā, lai piedalītos iespējami daudzās dažādās sacensībās, taču tagad esmu gatavs pilnībā pievērsties vienam konkrētam čempionātam. Esmu lepns par to, ko mūsu komanda jau ir paveikusi ar šo Ford Fiesta ST un ar nepacietību gaidu, ko ar rūpnīcas atbalstu spēsim panākt nākamajā sezonā. 2016. gads būs aizraujošs, un es jau nevaru sagaidīt sezonas sākumu! Vēlreiz vēlos pateikties Ford par fantastisko atbalstu!” min Kens Bloks.

Bloks ir viens no atpazīstamākajiem rallijkrosa braucējiem, un ir viens no uzvarām bagātākajiem pilotiem ASV notiekošajās sacensībās Global Rallycross Championship (GRC). 2014. gada sezonā Blokam līdz čempiona titulam pietrūka vien pieci punkti. Pagājušā gada GRC sezonā Bloks uzvarēja trīs posmos, bija čempionāta līderis pēc 10 no 12 posmiem un bija lielākais punktu guvējs Ford vienībā, ļaujot tai izcīnīt jau piekto čempionu titulu ražotāju ieskaitē.

2014.gada sezonā Bloks pirmoreiz piedalījās arī Pasaules RX posmā Norvēģijā, kur ieguva trešo vietu. Sacensībās par viņu ātrāki bija tikai pasaules rallija un rallijkrosa čempions Peters Sūlbergs, kā arī latvietis Reinis Nitišs. Tam sekoja dalība tā paša gada Francijas posmā, kas noslēdzās ar ceturto vietu un absolūti ātrāko apļa laiku. Paplašinot sadarbību ar Ford Performance, kā arī rūpnīcas atbalstu, komandas mērķis šosezon ir cīnīties par pasaules čempionu titulu.

”Esmu laimīgs par iespēju cīnīties par FIA pasaules rallijkrosa čempiona titulu! Esmu izbaudījis iespēju pēdējos sešus gadus braukt ar Ford sagatavotu automašīnu, tāpēc iespēja turpināt šo sadarbību, kā arī saņemt lielāku atbalstu no Ford Performance, lai varētu cīnīties par pasaules čempiona titulu, man nozīmē ļoti daudz. Es nevarētu būt vēl priecīgāks!” saka Bloks.

”Šodienas paziņojumu gaidījām jau vairākus mēnešus, un tagad pilnīgi droši zinām, ka Rīgā kopā ar mūsu puišiem Reini Nitišu un Jāni Baumani un divkārtējo Pasaules RX čempionu Peteru Sūlbergu, uz starta stāsies arī Kens Bloks – pasaules mēroga autosporta superzvaigzne, kura klātbūtne maina jebkuru pasākumu! Bloka gaitām interneta medijos seko miljonos mērāms fanu pulks, un sagaidāms, ka daļa no viņiem arī ieradīsies Latvijā, lai klātienē vērotu sacensības Biķerniekos!” pasaules rallijkrosa čempionāta Latvijas posma rīkotājs, RA EVENTS direktors, Raimonds Strokšs.

Bloks un Ford Performance cīņu par pasaules čempiona titulu sāks 2016. gada Pasaules RX sezonas pirmajā posmā Portugālē, bet Latvijā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notiekošajā posmā, autosportists startēs 1. un 2. oktobrī!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl