Ralfs Šūmahers uzskata, ka koronavīrusa izraisītās krīzes dēļ “Mercedes” var pamest F1

Pievienot komentāru
Ralfs Šūmahers uzskata, ka koronavīrusa izraisītās krīzes dēļ “Mercedes” var pamest F1
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Bijušais “Jordan”, Williams” un “Toyota” pilots Ralfs Šūmahers uzskata, ka koronavīrusa pandēmijas izraisītā krīze var likt “Mercedes” pamest F1 čempionātu, vācietis saka intervijā žurnālam “Bild”.

Pēc finanšu krīzes 2008. un 2009.gadā no Pirmās Formulas čempionāta aizgāja BMW, “Toyota” un “Honda” rūpnīca komandas. Ralfs Šūmahers uzskata, ka koronavīrusa izraisītā krīze var likt F1 pamest arī “Mercedes” komandai.

”Tas pats pirms vairāk kā desmit gadiem notika ar BMW. Tāda iespēja vienmēr pastāv, lai gan es domāju, ka, ņemot vērā pēdējo gadu “Mercedes” panākumus, nedomāju, ka aiziešana no F1 viņiem būs pirmā izvēle,” saka Ralfs Šūmahers.

Pirms šīs sezonas “Mercedes” pievienojās Formula E čempionātam, arvien lielāku uzmanību pievēršot hibrīdtehnoloģijām un elktriskajiem auto. Krīze var likt F1 čempioniem izvēlēties starp F1 un Formula E.

“Audi” nesen paziņoja, ka aizies no DTM čempionāta 2020. gada beigās, tā vietā izvēloties koncentrēties uz Formulu E.

Pirmajā Formulā “Ferrari” un “Renault” ir vienīgās rūpmīcas komandas līdzās “Mercedes”, turpretī Formulā E “Mercedes” sacenšas ar saviem vācu konkurentiem BMW, “Porsche” un “Audi”, kā arī “Jaguar” un “Nissan”.