Komentāri

Somu pilots Kimi Raikonens pēc svētdien notikušās Pirmās formulas (F1) pasaules čempionāta sacīkstes Lielbritānijā pauda pārsteigumu par viņa pārstāvētās “Ferrari” komandas problēmām ar riepām, jo pirms tam nekas tāds netika novērots.

Svētdien F1 sezonas desmitajā posmā Silverstounā uzvaru izcīnīja mājinieks Luiss Hamiltons no “Mercedes” komandas, kamēr “Ferrari” vienību sacīkstes beigās piemeklēja pamatīgas likstas. Sacīkstes noslēgumā Raikonens bija stabilā otrajā vietā, bet viņam plīsa riepa un pilots bija spiests iebraukt boksos, noslēgumā ierindojoties trešajā pozīcijā. Līdzīga neveiksme piemeklēja arī viņa komandas biedru Sebastianu Fetelu no Vācijas, kurš pēc soma likstām bija tuvu trešajai vietai, tomēr viņa vadītajai formulai pēdējā aplī plīsa priekšējā kreisā riepa. Vācietis gan tika līdz finišam, taču noslīdēja uz septīto vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Lielbritānijas Grand Prix labākie momenti

Raikonens pēc sacensībām pastāstīja, ka viņa mašīnas kreisā priekšējā riepa “bijusi daudz maz normāla”, kad tā pēkšņi izlaidusi gaisu, un tas maksājis viņam otro vietu. “Viss ritēja daudz maz normāli,” teica 2007.gada pasaules čempions Reikenens. “Atstatums bija labs. Nezinu, kas notika, bet divus apļus pirms finiša, zem tuneļa pirms sestā līkuma riepa nevis sprāga, bet pēkšņi no tās atdalījās gumija.”

“Nedomāju, ka kaut kam biju uzbraucis, jo līdz tam viss bija normāli. Riepas dēļ radās problēmas, taču mums izdevās finišēt normālā pozīcijā,” atzina Raikonens. “Man ļoti nepaveicās, taču tai pat laikā paveicās, jo negribēju, lai tas notiek arī ar Sebu [Fetelu], taču tad jau nākamajā aplī,” pauda Raikonens, kurš pēc komandas biedra problēmām varēja kāpt uz goda pjedestāla. Arī Fetels pēc sacensībām izteicās, ka riepu problēmām svētdienas sacīkstēs nav rasts izskaidrojums.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl