Komentāri
Pirmo reizi kopš 1960. gada F1 bez Grand Prix Vācijā
Foto: REUTERS/SCANPIX

Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) piektdien oficiāli paziņoja par Vācijas Grand Prix izņemšanu no šīs sezonas Pirmās formulas kalendāra. Līdz ar to šīs sezonas kalendārā palikuši 19 posmi.

Vācijai bija atvēlēts šīs sezonas desmitais posms, kam būtu jānorisinās no 17. līdz 19.jūlijam, lai gan ilgu laiku valdīja neskaidrība, kur īsti sacensības varētu norisināties, jo trases Hokenheimā un Nirburgringā nebija gatavas uzņemt sacīkstes.

Izmaiņas kalendārā nozīmē, ka nu starp jūlijā gaidāmajiem posmiem Lielbritānijā un Ungārijā būs trīs nedēļu pārtraukums. Līdz ar to Vācija bez sava F1 posma palikusi pirmo reizi kopš 1960. gada.

Vēl pērnvasar Nirburgringas trases īpašnieks Robertino Vilde un F1 sacensību seriāla vadītājs Bernijs Eklstouns vienojās, ka, sākot ar 2015. gadu, Vācijas Grand Prix izcīņa šajā trasē norisināsies nākamos piecus gadus. Iepriekš Vācijas Grand Prix norisinājās pamīšus Hokenheimā un Nirburgringā.

Eklstouns iepriekš pauda sašutumu saistībā ar Vācijas mazo interesi par F1, jo tai sacensību seriālā ir savs autoražotājs – Mercedes -, kā arī ļoti veiksmīgs vācu pilots – Sebastians Fetels.

Vācijā liela interese par F1 bija, kad tajā dominēja Mihaels Šūmahers, taču pēdējo gadu laikā tā ir mazinājusies, lai gan cits šīs valsts pilots Fetels laikā no 2010. līdz 2013.gadam izcīnīja četrus čempiona titulus.

Iepriekšējā sezonā Konstruktoru kausa izcīņā triumfēja Mercedes komanda, kamēr par čempionu pilotu ieskaitē kļuva šīs vienības britu braucējs Lūiss Hamiltons.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl