Komentāri
Formula 1 ASV GP kvalifikācijas sacensības pārceļ uz svētdienu
Foto: REUTERS/SCANPIX

  Spēcīga lietus dēļ sestdien paredzētā F1 pasaules čempionāta 16. posma – ASV Grand Prix – kvalifikācija pārcelta uz svētdienas rītu pēc vietējā laika.

Kvalifikāciju sestdien bija plānots sākt plkst. 21.00 pēc Latvijas laika, tomēr tās sākums vairākkārt tika pārcelts, līdz beigās paziņots, ka tagad to plānots aizvadīt svētdien plkst. 9.00 no rīta pēc vietējā laika jeb plkst. 16.00 pēc Latvijas laika.

Ja arī tad kvalifikāciju nebūs iespējams aizvadīt, piloti uz starta stāsies pēc sestdien ļoti slapjos laikapstākļos aizvadītā trešā brīvā treniņa rezultātiem. Tomēr laika prognozes svētdienai ir daudz patīkamākas par sestdienu.

Kā zināms, arī Teksasu skārušas piektās kategorijas viesuļvētras Patrīcija sekas, un tāpēc otrais treniņbrauciens piektdien nemaz netika uzsākts, jo tuvās zibeņošanas dēļ tiesnešiem nebija iespējams strādāt. Savukārt cerības aizvadīt treniņu vēlāk tika dzēstas, jo apstākļi nebija piemēroti medicīniskā helikoptera lidošanai.

Trešajā treniņā labāko rezultātu uzrādīja pašreizējais pasaules čempions un galvenais šīs sezonas titula pretendents Lūiss Hamiltons no Mercedes komandas – minūte un 59,517 sekundes. Viņam vairāk nekā 0,8 sekundes zaudēja vācietis Sebastians Fetels (Ferrari), bet trešais palika Niko Hulkenbergs no Force India komandas. Tikmēr otrs Mercedes pilots Niko Rosbergs šoreiz palika devītais.

Ja kvalifikācija tiks atcelta, pirmajā starta rindā blakus Hamiltonam būs Hulkenbergs, jo Fetelam gaidāms desmit starta vietu sods.

Arī 2004. un 2010. gadā taifūna dēļ Japānas Grand Prix kvalifikācijas sesijas sestdien tika atceltas un aizvadītas svētdienas rītā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl