Komentāri

Šajā nedēļas nogalē Pīlādžu mototrasē norisināsies pasaules čempionāts motokrosā blakusvāģiem un Eiropas čempionāts kvadricikliem. Sestdien paredzēta abu sacensību kvalifikācijas braucieni, bet vakarā padomāts par skatītājiem – zaļumballe un uguņošana. Savukārt svētdien paredzēti finālbraucieni.

Sacensību organizatore Inga Pīlādze pastāstīja, ka trase atrodas Vecumnieku novadā. Kempinga vieta tiks atvērta jau šodien. Kā pauda I. Pīlādze, tad gadu laikā trasē izveidota ļoti laba infrastruktūra gan sportistiem, gan atbalstītājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Edgars Meņģelis, kurš šobrīd ir Eiropas čempionāta kvadraciklu kopvērtējuma līderis, pauda savu gatavību sacensībām: “Ir aizvadīti trīs posmi, Francijā un Itālijā izdevās pārliecinoši uzvarēt, Dānijā gāja grūtāk un izcīnīju otro vietu. Atrodos kopvērtējuma pirmajā vietā un Stelpē noteikti centīsimies to noturēt.” Sportists aicināja rīt visus fanus ierasties trasē, lai viņu atbalstītu: “Labprāt visus jau rīt redzētu trasē!”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl