Komentāri
Pasaules motošosejas leģenda Bjadži cietis nopietnā negadījumā
Foto: REUTERS/SCANPIX

Kādreiz slavenais itāļu motobraucējs Makss Bjadži piektdien nogādāts slimnīcā pēc nopietna negadījuma motošosejas treniņā.

Pašlaik 45 gadus vecais Bjadži piektdien Latīnas pilsētas trasē aizvadīja treniņbraucienus, tomēr piedzīvoja kritienu, gūstot nopietnas krūškurvja traumas. Pēc negadījuma Bjadži ar helikopteru tika nogādāts slimnīcā, bet kādreizējais sportists samaņu lidojuma laikā neesot zaudējis. Piedzīvotais negadījums tiek raksturots kā nopietns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bjadži nelaimes gadījums noticis tikai nepilnas divas nedēļas pēc kādreizējā pasaules motošosejas čempionāta prestižākās klases “MotoGP” uzvarētāja Nikija Heidena nāves. Viņš gāja bojā pēc tam, kad, braucot ar velosipēdu, bija sadūries ar automašīnu un vairākas dienas viņš pavadīja slimnīcā.

Bjadži savulaik izcīnīja četrus pasaules čempiona titulus 250 kubikcentimetru klasē, turklāt vēlāk kļuva par pasaules vicečempionu 500 kubikcentimetru klasē un prestižākajā “MotoGP” klasē. Karjeras pēdējos gadus aizvadījis superbaiku sacensībās un divreiz kļuvis par pasaules čempionu, viņš par sportista gaitu noslēgšanu paziņoja 2012.gadā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl