Komentāri
Pasaules čempions Stupelis vairs nepārstāvēs Baksa ekipāžu, bet startēs kopā ar brāli
Foto: Freddie Driezes

Pasaules čempions blakusvāģu motokrosā Kaspars Stulelis nākamajā sezonā vairs nebrauks Nīderlandes pilota Etjēna Baksa ekipāžā, jo viņš izlēmis karjeru turpināt pārī ar savu jaunāko brāli.  Bakss un Stupelis vienā ekipāžā aizvadīja četras sezonas. Ja pirmajās trijās viņi kļuva par pasaules vicečempioniem, šogad jau posmu pirms sezonas beigām tika nodrošināts čempiona tituls, kas Stupelim bija trešais karjerā.

Jau pēc titula iegūšanas Stupelis sarunā ar aģentūru LETA izteicās, ka par viņa nākotni skaidrības nav, atzīstot, ka Etjēnam Baksam ir sapnis kādudien braukt divatā ar savu jaunāko brāli Robiju, ko tagad viņš izlēmis darīt jau nākamajā sezonā. “Domāju, ka šis ir īstais brīdis, kad es ar Robiju varam parādīt labus rezultātus,” Etjēns pavēstījis savā interneta mājaslapā. “Duetā ar Danielu Vilemsenu viņš veicis iespaidīgu izaugsmi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā sezonā Robijs Bakss ar leģendāro Vilemsenu pasaules čempionāta kopvērtējumā guva ceturto vietu. “Sezonas laikā ar Kasparu runājām viens otru un abi saskatījām jaunus izaicinājumus,” izteicies pilots, stāstot, ka viņš ar Stupeli saglabājis labas attiecības, jo “kādreiz, iespējams, viens otram būs nepieciešams”. “Četri gadi ir ilgs laiks. Parasti pilots ar kantētāju kopā pavada tikai divas sezonas un tad nepieciešamas pārmaiņas.”

Šosezon Etjēnam Baksam ar Stupeli vēl atlikušas vienas sacensības – nākamajā nedēļā plānotais Nāciju kauss, kurā Latvija ar savu komandu atkal nepiedalīsies.Iepriekš Stupelis par pasaules čempionu tika kronēts 2003. un 2004,gadā, kad viņš brauca kopā ar leģendāru Vilemsenu. Tāpat vēl divas reizes par vēl divas reizes par pasaules vicečempionu viņš kļuva pārī ar Kristeru Serģi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl