Komentāri
Pasaules čempionāts spīdvejā startē ar Polijas Grand Prix Varšavā
Foto: EPA/LETA

Vēl pērnās sezonas sākumā pasaules labākie spīdvejisti devās uz Jaunzēlandi, bet šosezon Pasaules čempionāts spīdvejā sāksies ar krietni tuvāku Lielās balvas izcīņu – Polijas Grand Prix Varšavā.

Trīskārtējais pasaules čempions amerikānis Gregs Henkoks arī šosezon būs viens galvenajiem favorītiem. Starp lielākajiem konkurentiem noteikti būs iepriekšējo gadu čempioni Tais Vofindens un Kriss Holders. Latvijas Lielās balvas izcīņa 18.jūlijā notiks Daugavpils trekā.

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Spīdveja Grand Prix seriāls ne tikai pirmo reiz startēs Varšavā – Polijas galvaspilsētā līdz šim vispār nekad nav noticis kāds no GP posmiem. Tagad tas notiks Nacionālajā stadionā izveidotajā spīdveja trekā un poļi cer uz vismaz 50 000 skatītāju klātbūtni. Cerību piepildījumu sola ne tikai tas, ka pirmajā posmā nav iespējams paredzēt uzvarētāju, bet vēl vairāk tas, ka ar Wild card jeb īpašo ielūgumu startēs Polijas un pasaules spīdveja leģenda Tomašs Golobs, kurš nesen nosvinēja 44. dzimšanas dienu. Starp favorītiem ir gan pēdējo trīs gadu pasaules čempioni amerikānis Gregs Henkoks (pašreizējais titula īpašnieks), gan brits Tais Vofindens, gan austrālietis Kriss Holders, gan vēl vismaz 3-4 spīdveja meistari – dāņi Nikijs Pedersens un Nīlss Kristians Iversens, polis Jaroslavs Hampels, zviedrs Andreass Junsons, jau pieminētais Golobs, pasaules vicečempions polis Kšištofs Kaspžaks… Vai pērn kāds varēja paredzēt, ka pirmajā posmā uzvarēs vācietis Martins Smolinskis? Arī šogad GP seriālā būs 12 posmi. Latvijas GP izcīņa risināsies 18. jūlijā Daugavpilī.”

Pasaules čempionāts spīdvejā kanālā VSB:

Sestdien, 18.aprīlī

20:00 PČ spīdvejā. Polijas Grand Prix.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl