Olivera Sūlberga pilotētajam “Subaru Impreza” pie 200 km/h liela ātruma atveras motora pārsegs

0 Komentāru
Olivera Sūlberga pilotētajam “Subaru Impreza” pie 200 km/h liela ātruma atveras motora pārsegs

Leģendārā norvēģu pilota Petera Sūlberga dēls Olivers Sūlbergs ar savu stūrmani kādā no ASV rallija sacensību posmiem piedzīvojuši adrenalīna pilnu un nepatīkamu momentu.

Jaunā norvēģu pilota vadītajai “Subaru Impreza” pie aptuveni 200 km/h liela ātruma atvērās motora pārsegs. Tas notika, mašīnai veicot piezemēšanos pēc viena no trases tramplīniem.

Motora pārsegs ar lielu spēku ietriecās ekipāžas priekšējā stiklā, kā rezultātā tas tika sasists un pilnībā apgrūtināja redzamību.

Par laimi šī epizode beidzās veiksmīgi, jo abu autobraucēju veselībai nekas ļauns netika nodarīts. Olivers Sūlbergs veiksmīgi spēja savaldīt un apturēt mašīnu arī tad, kad tika apgrūtināta redzamība.

Pats pilots, komentējot šo epizodi, atzina, ka šī noteikti ir tā lieta, ko vismazāk gribas piedzīvot, kad tevis vadītais auto brauc ar 200 kilometriem stundā.

“Redzamība rallijos var būt niecīga – dubļi, putekļi, tumsa – bet šis bija pavisam cits līmenis”, atzina jaunais norvēģu pilots.

Neraugoties uz to, ka šis incidents ekipāžai atņēma vērtīgas sekundes, automašīna tika ātri savesta darba kārtībā un Olivera Solberga pilotētā ekipāža ralliju noslēdza otrajā vietā.

0 Komentāru