Komentāri
Noslēpumainais Alonso apsver konkurējošo F1 komandu piedāvājumus
Fernando Alonso ar domīgu ''vaigu'' Ungārijas posma laikā. (Foto: EPA/LETA)

Ar “McLaren” komandas sniegumu neapmierinātais spāņu braucējs Fernando Alonso atklājis, ka apsver piedāvājumus no citām Pirmās formulas (F1) čempionāta vienībām.

Alonso ir 2005. un 2006.gada pasaules čempions, tomēr pēdējos gados viņam nākas mocīties peletona beigu galā, jo “Honda” nespēj nodrošināt “McLaren” komandu ar konkurētspējīgu dzinēju. Kārtējā dzinēja bojājuma dēļ pagājušajā nedēļas nogalē Alonso nespēja noslēgt arī Beļģijas “Grand Prix” izcīņu.

Pēc sacensībām Spānijas autobraucējs sacīja, ka viņa “akciju vērtība nekad nav bijusi augstāka” vērtējot saņemtos piedāvājumus, taču uzsvēra, ka nekad nav izdarījis pāragrus lēmumus par nākotni dodot mājienu, ka vēlētos, lai “McLaren” būtu cits dzinēju piegādātājs.

Posma laikā viņš skaidri un skaļi “McLaren” komandas radiosakaru sistēmā pauda savas izjūtas par “Honda” dzinēja darbību. “Grūti, tiešām grūti,” Alonso sacīja pirms izstāšanās dzinēja problēmu dēļ. “Domāju, ka manu akciju vērtība nekad nav bijusi augstāka. Redzot piedāvājumus, ko saņemu, jāsecina, ka tā ir laba,” Alonso pēc sacīkstes deva mājienu.

Jautāts cik ilgi viņš vēl varētu paciest pašreizējo situāciju, Alonso atbildēja, ka “septiņas vai astoņas sacīkstes”, kas ir tik cik atlicis līdz sezonas beigām. “Jāizskata visas iespējas, bet mums bija fantastiska kvalifikācija un fantastisks starts. Savās karjerās esam guvuši daudzas uzvaras,” teica Alonso, uzsverot, ka nepieciešams mierīgi aprunāties par nākamo sezonu. “Esmu apmierināts šajā komandā. Mums bija trīs smagas sezonas, bet “McLaren” ir viena no labākajām komandām pasaulē, un es labprāt turpinātu strādāt kopā ar to, taču jāvēro, kā attīstīsies lietas.”

Pagājušajā nedēļā “McLaren” komanda pavēstīja, ka viens no tās pilotiem arī nākamajā sezonā būs beļģis Stofels Vandorns, kamēr par otru pagaidām skaidrības nav.

Lasi vēl