Nitišs un komanda Abū Dabī svelmē gatavojas Pasaules rallijkrosa čempionāta atklāšanas posmam

0 Komentāru
Nitišs un komanda Abū Dabī svelmē gatavojas Pasaules rallijkrosa čempionāta atklāšanas posmam
TWITTER

Šodien norisinājusies oficiālā komandu iepazīšanās ar Jasmarinas trasi, kurā tiek veikti pēdējie sagatavošanas darbi pirms nedēļas nogalē gaidāmā Pasaules rallijkrosa sezonas starta saulainajā Abū Dabī.

Šobrīd komandas gatavojas ļoti īpašām sacensībām – pirmo reizi Pasaules rallijkrosa čempionāta posma sacensības norisināsies naktī. Piloti trasi brauks pie mākslīgā apgaismojuma slavenajā Jasmarinas trasē, kura būvēta Formula 1 vajadzībām.

Šīs būs unikālas rallijkrosa sacensības – īpašas gan pilotiem, gan sanākušajiem atbalstītājiem.

Reiņa Nitiša komandas biedrs Timurs Timerzjanovs no “GRX Taneco” atzinis, ka viņš jūtas lieliski: “Domāju, ka es un mašīna, kā arī visa komanda kopumā ir gatava cīnīties par punktiem gan individuālajā braucēju, gan komandu ieskaitē.”

Tāpat Timerzjanovs ir ļoti priecīgs par komandas jauno, uzlaboto “Hyundai i20 Supercar” automašīnu – tā esot dinamiska un atbilstoša viņa braukšanas stilam.

Komandas īpašnieka, divkārtējā WRC čempiona Markusa Grenholma dēls Niklass atzīst, ka noteikti šīs sacensības būs vienreizēja pieredze jebkuram no braucējiem. “Esmu “pielicis” pie sevis pilnveidošanas par labāku pilotu, arī komanda smagi strādājusi – tāpēc nevaru sagaidīt, kad iedegsies zaļā gaisma un mēs varēsim beidzot sākt sacensību sezonu”, ar pozitīvu entuziasmu komentēja Niklass Grenholms.

Reinis Nitišs neslēpj, ka ir liels prieks atkal atgriezties “World RX” spēcīgākajā ieskaitē. “Labāku vietu sezonas atklāšanas posmam par Abū Dabī ir grūti iedomāties!”, atzina Nitišs.

“Es centīšos ne tikai sevi parādīt no labākās puses kā pilots, bet arī palīdzēšu atrast veiksmīgākos risinājumus mūsu komandas tehnikas uzlabošanai.”, komentēja Nitišs, kurš kā jau iepriekš tika ziņots, šo sezonu “GRX Taneco” komandā aizvadīs kā attīstības pilots, kas nozīmē, ka viņš iesaistīsies arī tehnikas testēšanā un uzlabošanā.

FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta pirmais posms Abū Dabī norisināsies 5. un 6. aprīlī. Piektdien notiks brīvo treniņu sesija un sestdien sekos galvenie sacensību notikumi – kvalifikācijas braucieni, pusfināli un fināls.

0 Komentāru