Nitišs un Baumanis iekļūst pasaules čempionāta rallijkrosā Latvijas posma pusfinālā

Pievienot komentāru
Nitišs un Baumanis iekļūst pasaules čempionāta rallijkrosā Latvijas posma pusfinālā
Ieva Makare / LETA

Nitišs un Baumanis iekļūst pasaules čempionāta rallijkrosā Latvijas posma pusfinālā Latvijas vadošie rallijkrosa piloti Reinis Nitišs un Jānis Baumanis svētdien Biķernieku trasē ieņēma devīto un 12.vietu pasaules čempionāta rallijkrosā desmitā posma kvalifikācijā “SuperCar” klasē, abiem iekļūstot psufinālā.

Vispirms latvieši trešajā kvalifikācijā spēkojās vienā braucienā, Nitišam finišējot otrajam, bet J.Baumanim ceturtajam. Trešajā kvalifikācijā Nitišs uzrādīja devīto rezultātu, bet J.Baumanim bija 14. labākais laiks.

Savukārt kvalifikācijas ceturtajā kārtā Nitišs uzrādīja astoto, rezultātu, bet J.Baumanis sasniedza 15.laiku, taču par mata tiesu iekļuva pusfinālā.

Kvalifikācijā Nitišs ar 144 punktiem ieņēma devīto, bet J.Baumanis ar 126 punktiem bija atrodams 12.vietā, tikai par trim punktu apsteidzot savu komandas biedru Timuru Timerzjanovu. Pusfināliem kvalificējās labākie 12 sportisti pēc četrām kvalifikācijas kārtām.

Kvalifikācijā labāko rezultātu uzrādīja zviedrs Jūhans Kristofešsons, kurš tika pie 177 punktiem.

No plkst.13.30 sāksies pusfināli abās Eiropas čempionāta ieskaitēs, bet plkst.15 tiks uzsākti izšķirošie braucieni pasaules čempionāta ieskaitē “SuperCar” klasē.