Komentāri
Nitišs augstajā otrajā pozīcijā pēc pirmās Vācijas posma dienas
Foto: Olsbergs MSE

Talantīgais Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs ieņem otro vietu pēc Vācijā aizvadītās pasaules čempionāta prestižākajā SuperCar klasē piektā posma pirmās dienas.

Olsbergs MSE komandu pārstāvošais Nitišs pirmajā kvalifikācijas kārtā uzvarēja savā braucienā un starp visiem sportistiem bija trešais ātrākais, bet otrajā sesijā viņš savā braucienā finišēja otrais, tomēr arī summā tāpat bija trešais. Līderis pēc pirmās dienas ar maksimāli iespējamajiem 100 punktiem negaidīti ir francūzis Davī Žanī, bet Nitišs viņam seko ar 84 punktiem.

Sacensības svētdien turpināsies ar vēl divām kvalifikācijas kārtām, 12 labākajiem braucējiem sasniedzot pusfinālu. Pasaules čempionāta vērtējumā pēc sezonas pirmajiem četriem etapiem līderis ar 112 punktiem ir slavenais norvēģis Peters Sūlbergs, bet Nitišs ar 61 punktu atrodams piektajā pozīcijā.

Tikmēr paralēli notiekošajā Eiropas rallijkrosa čempionāta trešajā posmā latviešu braucējs Jānis Baumanis pēc aizvadītiem trim kvalifikācijas braucieniem atrodas astotajā vietā “Super 1600” klasē. Pirmajā sesijā Baumanis ieņēma vien 17.vietu starp 19 pilotiem, otrajā uzrādīja piekto laiku, kas summā ļāva pakāpties uz dalītu desmito vietu, bet septītā vieta trešajā sesijā jau Baumanim dod astoto vietu kopvērtējumā. Svētdien sportistiem jāveic vēl viens kvalifikācijas brauciens, bet labākie 12 sportisti iekļūs pusfinālā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl