Komentāri
Nitišs augstajā otrajā pozīcijā pēc pirmās Vācijas posma dienas
Foto: Olsbergs MSE

Talantīgais Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs ieņem otro vietu pēc Vācijā aizvadītās pasaules čempionāta prestižākajā SuperCar klasē piektā posma pirmās dienas.

Olsbergs MSE komandu pārstāvošais Nitišs pirmajā kvalifikācijas kārtā uzvarēja savā braucienā un starp visiem sportistiem bija trešais ātrākais, bet otrajā sesijā viņš savā braucienā finišēja otrais, tomēr arī summā tāpat bija trešais. Līderis pēc pirmās dienas ar maksimāli iespējamajiem 100 punktiem negaidīti ir francūzis Davī Žanī, bet Nitišs viņam seko ar 84 punktiem.

Sacensības svētdien turpināsies ar vēl divām kvalifikācijas kārtām, 12 labākajiem braucējiem sasniedzot pusfinālu. Pasaules čempionāta vērtējumā pēc sezonas pirmajiem četriem etapiem līderis ar 112 punktiem ir slavenais norvēģis Peters Sūlbergs, bet Nitišs ar 61 punktu atrodams piektajā pozīcijā.

Tikmēr paralēli notiekošajā Eiropas rallijkrosa čempionāta trešajā posmā latviešu braucējs Jānis Baumanis pēc aizvadītiem trim kvalifikācijas braucieniem atrodas astotajā vietā “Super 1600” klasē. Pirmajā sesijā Baumanis ieņēma vien 17.vietu starp 19 pilotiem, otrajā uzrādīja piekto laiku, kas summā ļāva pakāpties uz dalītu desmito vietu, bet septītā vieta trešajā sesijā jau Baumanim dod astoto vietu kopvērtējumā. Svētdien sportistiem jāveic vēl viens kvalifikācijas brauciens, bet labākie 12 sportisti iekļūs pusfinālā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl