Nitišs arī šogad startēs autorallijā Liepāja

Komentāri
Nitišs arī šogad startēs autorallijā Liepāja
Foto: AP/SCANPIX

Viens no labākajiem Latvijas autosportistiem Reinis Nitišs arī šogad startēs Eiropas rallija čempionāta (ERČ) pirmajā posmā autorallijā Liepāja, kas no 5. līdz 7. februārim risināsies Liepājas un Kuldīgas apkārtnē, aģentūru LETA informēja sacensību rīkotāji.

Tāpat kā pērn Nitišs sacensības izmantos, lai gatavotos Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) pasaules rallijkrosa čempionātam, kas sāksies aprīlī Portugālē, bet viens no posmiem oktobrī notiks Biķernieku trasē Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liepājas rallijā Nitišs arī šoreiz startēs ar Sports Racing Technologies (SRT) komandas atbalstu, kura jēkabpilietim ir sagatavojusi R2 klases priekšpiedziņas auto Peugeot 208. Pērn Nitišs sacensībās brauca ar šīs pašas klases Ford Fiesta spēkratu, absolūtajā ieskaitē ieņemot 24.vietu, bet savā klasē paliekot devītais.

Gaidāmajā rallijā Nitiša ekipāžā stūrmaņa pienākumus uzņemsies viņa trenera Māra Neikšāna jaunākais brālis Andis Neikšāns, jo Māris pats nolēmis sēsties pie mašīnas stūres un startēt ERČ posmā. Kā zināms, Andis Neikšāns ir viens no pēdējās desmitgades titulētākajiem rallija pilotiem Latvijā, kurš aktīvajai karjerai jau kādu laiku pielicis punktu.

“Rallijkrosa čempionāta starpsezonā ir jāturpina uzlabot un pilnveidot savas sacīkšu braukšanas iemaņas. Iesākumā treniņu procesam bijām izvēlējušies RallyX on Ice sacensības Zviedrijā, taču, pateicoties SRT komandai un atbalstītājiem, varēsim atkal startēt tepat Latvijā, “skaidroja Nitišs.

“Viņš cer, ka rallija lielā kilometrāža, mainīgie ceļa apstākļi un negaidītās situācijas ļaus sasniegt straujāku izaugsmi un nodrošinās pilnvērtīgāku sagatavošanās procesu gaidāmajai rallijkrosa sezonai. “Pērn, iesācēja statusā, vairākos ātrumposmos spēju uzrādīt konkurētspējīgus laikus. Šogad centīsimies kāpināt tempu, taču primārais uzdevums arvien būs gūt pieredzi un veikt maksimāli daudz kilometru,”pragmatiski savu gaidāmo rallija startu vērtē 2014.gada pasaules rallijkrosa čempionāta bronzas medaļnieks.

Nitišs sacensībās startēs ar tādu pašu automašīnu, ar kādu pērn SRT komandas pilots Ralfs Sirmacis izcīnīja ERČ vicečempionu titulu junioru ieskaitē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl