Nedēļas nogalē 333 trasi pierūcinās NEZ rallijkrosa pirmais posms

0 Komentāru
Nedēļas nogalē 333 trasi pierūcinās NEZ rallijkrosa pirmais posms
Foto: F64

Ar pirmo posmu atklājot šī gada čempionātu NEZ rallijkrosā, 16. un 17. jūlijā Sporta kompleksā 333 sagaidāmas vērienīgas rallijkrosa sacensības. Paredzams, ka sacensībās kopumā piedalīsies vairāk nekā 100 braucēji NEZ rallijkrosa, Folkreisa un LADA RX ieskaitēs.

Tāpat sacensību organizatori ir parūpējušies par aktīvās atpūtas un izklaides iespējām visai ģimenei – braucieni ar kartingiem, radošās darbnīcas un bērnu laukumiņš, atpūta veikparka zonā, loterija apmeklētājiem un pārsteigums no Latvijas ātrākajiem autosportistiem.

Paralēli auto cīņām starp vairāk nekā 100 autosportistiem no astoņām valstīm, katrs rallijkrosa apmeklētājs par papildu samaksu varēs izmēģināt spēkus 333 jaunajā kartinga trasē un atpūsties pludmalē – braukt ar SUP dēļiem, spēlēt pludmales volejbolu un veikot. Savukārt jaunākajiem rallijkrosa apmeklētājiem, līdz 10 gadiem, būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās un īpaši izveidotās aktivitātēs bērnu zonā, kur par drošību un bērnu pieskatīšanu parūpēsies auklītes.

Publicitātes foot

Publicitātes foto

Šogad NEZ rallijkrosa apmeklētājus pārsteigs un neizmirstamas sajūtas radīs arī Latvijas ātrākie autosportisti Haralds Šlēgelmilhs un Jānis Baumanis. 17. jūlijā (svētdiena) sportisti izvēlēsies 10 personas braucienam trasē ar sporta automašīnām Mazda MX5 un Ford RS. Sportistu iespējamās izvēles lokā varēs nokļūt visi tie, kuri 17. jūnijā būs vismaz vienu reizi braukuši ar īres kartingu.

0 Komentāru