Komentāri

Mūsu stāsta varonis Nikolass Bertāns jau bērnudārzā zināja, ka viņa kaislība būs autosports. Šobrīd Nikolasam ir nieka 12 gadi, bet viņš ir gatavs doties trasē un cīnīties kā līdzīgs pret līdzīgu ar lielajiem večiem.

Kā piedzima Nikolasa vēlme pēc slīdēšanas trasē, un kā puisis turpina savu ceļu pretī lielajam mērķim, skaties video! Puikam sižetā palīdz Latvijā zināmais un talantīgais braucējs Kristaps Blušs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: mazais drifteris Nikolass

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl