Komentāri
Rīgā nākamgad norisināsies viens no pasaules rallijkrosa čempionāta posmiem
Foto: facebook.com/fiaworldrallycross

Nākamgad viens no pasaules rallijkrosa čempionāta posmiem norisināsies Ceļu satiksmes drošības direkcijas piederošajā Biķernieku kompleksā, preses konferencē atzinuši organizatori. Līgums ar Starptautisko Automobiļu federāciju (FIA) noslēgts uz trīs gadiem ar iespēju to pagarināt. Paredzēts, ka posms Rīgā norisināsies augustā vai septembrī.

Kā iepriekš tika lēsts, pasaules rallijkrosa čempionāta posma sarīkošana Biķerniekos izmaksās divus miljonus eiro. Licences maksa 2016. gadam aprēķināta 350 000 eiro apmērā, 2017. gadam – 400 000 eiro, bet 2018. gadam – 450 000 eiro. Licenču izmaksas pēdējiem diviem gadiem būšot zināmas tikai 2018. gadā, taču, turpinoties šādai dinamikai, lēšams, ka kopējās izmaksas piecu gadu laikā sasniegs 2 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai čempionāta posms notiktu Latvijā, bija nepieciešams iegādāties licenci, tāpēc jau šā gada februārī, kad Latvija bija saņēmusi piedāvājumu no čempionāta starptautiskā organizatora IMG Motorsport no 2016. līdz 2020 .gadam vienu no čempionāta sacensību posmiem sarīkot Latvijā, sacensību organizatore SIA RA Events lūdza Ministru kabinetam ar licences iegādi saistītos izdevumus segt no valsts budžeta, savukārt pārējos ar čempionāta posma organizēšanu saistītos izdevumus, izņemot ar sacensību trases rekonstrukciju saistītos izdevumus, segšot pats uzņēmums.

Martā Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pārstāvji norādīja, ka Biķernieku kompleksā ir visi priekšnosacījumi, lai, veicot nelielus uzlabojumus, tiktu izveidota rallijkrosa trase, atbalstot čempionāta posma rīkošanu Latvijā. Tāpat CSDD pārstāvji skaidroja, ka trases sagatavošana rallijkrosa čempionāta posmam nav investīcija vienam pasākumam, bet tas ir ilgtermiņa projekts. Rallijkrosa sacensības pasaulē kļūstot arvien populārākas, un tajās ar arvien lielākiem panākumiem piedalās Latvijas sportisti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl