Komentāri
Nākamgad “MotoGP” braucēji pirmo reizi gatavojas sacensties Taizemē
Foto: LaPresse/ SCAPIX

Nākamgad viens no pasaules motošosejas čempionāta prestižākās klases “MotoGP” posmiem, visticamāk, norisināsies Taizemē.

Par to savā “Facebook” lapā Taizemes Sporta pārvalde, jo tai nedēļas nogalē bijušas auglīgas sarunas ar “MotoGP” komerctiesību turētājiem “Dorna Sports”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sacensības norisināsies Burīramā, kas atrodas vairāk nekā 400 kilometru attālumā no Taizemes galvaspilsētas Bangkokas. Tiesa, sacensību rīkotāji par posmu Taizemē vēl nav paziņojuši oficiāli, tomēr sagaidāms, ka etaps šajā valstī notiks vismaz līdz 2020. gadam.

Jau 2014. gadā Burīramā tika izbūvēta Pirmās formulas (F-1) standartiem atbilstoša trase, kas izmaksāja teju 60 miljonus dolāru (53 miljonus eiro). Tiesa, pagaidām prestižās autosacīkstes tajā vēl nav notikušas.

Šajā sezonā “MotoGP” kalendārā ir 18 posmi, sezonai noslēdzoties 12. novembrī Valensijā.

Pasaules čempionāta kopvērtējuma līderis pēc sešiem veiktiem posmiem pašlaik ir spāņu braucējs Maveriks Vinjaless no “Movistar Yamaha” komandas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl