Nākamā F-1 sezona sāksies vien aprīlī

Komentāri
Nākamā F-1 sezona sāksies vien aprīlī
Foto: SIPA/Scanpix

Nākamā Pirmās formulas sezona sāksies vien aprīlī, kas ir par pāris nedēļām vēlāk, nekā ierasts iepriekš.

Plānots, ka nākamā gada F-1 sezonai starts tiks dots 3. aprīlī Austrālijā. Līdz šim pirmais posms parasti norisinājās marta vidū.

Čempionāta rīkotāji par šādu soli lēmuši, lai padarītu F-1 sezonu blīvāku, kā arī neprasītu liekus tēriņus no komandu puses, jo starp sezonas pirmajiem posmiem, kas ierasti norisinās tālu ārpus Eiropas, būs vien nedēļas starpība. Tas ļaus vienībām netērēt papildu līdzekļus, lai vēl dotos uz savām bāzes vietām, bet gan ļaus tām mērot ceļu uz nākamā posma norises vietu.

Tāpat nākamā gada F-1 posms sāktos pēc Lieldienām un pēc laika maiņas par stundu, kas nozīmē, ka sacensības sāksies ātrāk.

Tikai vienreiz Austrālijas posms sākās aprīlī – 2006. gadā, kad tas norisinājās tik vēlu, lai nepārklātos ar Nāciju sadraudzības spēlēm. Pēdējo reizi F-1 sezona tik vēlu sākās 1988. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl