Komentāri
MTB Pasaules kausā kalnu riteņbraucēji sacenšas Šveices kūrortā Lencerheidē
Foto: EPA/LETA

MTB Pasaules kausa posms Šveices kalnu kūrorta pilsētiņā Lencerheidē ir vienas no gaidītākajām sacensībām 2015.gada sezonā. Galvenokārt tādēļ, ka PK mači nesen izveidotajā Lencerheides trasē notiks pirmoreiz, kas jo īpaši svarīgi DHI jeb nobrauciena meistariem, kuriem trases iepazīšanai nav bijis daudz laika. Līdzīgi kā iepriekšējā PK posmā Austrijā, pārbūvētajā Leogangas trasē, arī Šveicē sagaidāmi pārsteigumi.

Pēteris Siksnis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”XCO jeb Olimpiskā krosa disciplīnā šis būs tikai trešais no sešiem sezonas posmiem, turklāt iepriekšējās PK sacensības norisinājās pirms vairāk nekā mēneša. Pirmajos divos PK Olimpiskā krosa posmos dominēja Šveices riteņbraucēji, kas, visticamāk, turpināsies arī Lencerheidē: dāmām ļoti pārliecinoši startē Jolanda Nefa, kurai mājas trasē nekonkurēs viena no sīvākajām pretiniecēm – francūziete Polīna Feranda Prevo, taču ierindā būs visas pārējās konkurentes. Vīru XCO elites grupā šogad turpinās iepriekšējo sezonu divu sīvāko konkurentu – francūža Žiljēna Absalona un šveicieša Nino Šurtera – cīņa. Ar abiem leģendārajiem velosportistiem PK mačos šogad konkurējis arī čehs Jaroslavs Kulhavijs, kurš uzvarēja mājas trasē notikušajā PK posmā. Jāuzsvver, ka vīru elites klasē vērojams nospiedošs šveiciešu pārsvars – PK kopvērtējuma desmitniekā atrodas 6 Šveices sportisti. Latviju Lencerheides XCO sacensībās pārstāvēs tikai divi U-23 vecuma grupas sportisti – Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms. Pateicoties lieliskajiem rezultātiem abos iepriekšējos PK posmos, Pētersons pašlaik ieņem 12.vietu, bet Blūms atrodas kopvērtējuma 25.vietā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

MTB pasaules kausa izcīņa kanālā VSB:

Sestdien, 4.jūlijā

16:15 Nobrauciens.

Svētdien, 5.jūlijā

12:00 Olimpiskais kross. Sievietes.

19:10 Olimpiskais kross. Vīrieši.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl