Motosporta saime Gada Balvai sportā 2015 izvirza septiņus kandidātus

Komentāri
Motosporta saime Gada Balvai sportā 2015 izvirza septiņus kandidātus
Foto: F64

Tuvojoties Latvijas Gada Balvai sportā 2015, kas 23. decembrī norisināsies Latvijas Dzelzceļa muzejā, savus kandidātus nominācijām izvirzījusi arī Latvijas Motosporta federācija (LaMSF). Vadoties pēc Latvijas sportistu izcilajiem sasniegumiem šosezon un mūsu valsts motosporta nepārtraukto attīstību, kandidāti izvirzīti 7 nominācijās.

Pēc vairākām pasaules un Eiropas sacensībās izcīnītajām medaļām, kuras, pateicoties mūsu sportistu panākumiem motokrosā, šogad atceļoja uz Latviju, LaMSF Latvijas Gada Balvai sportā 2015 izvirzījusi savus kandidātus. Nominācijai Latvijas labākais sportists izvirzīts šī gada pasaules čempions blakusvāģu motokrosā – Kaspars Stupelis, kā arī pasaules vicečempions MX2 klasē – Pauls Jonass. Savukārt Labākā Latvijas tehnisko sporta veidu sportista nominācijai izvirzīts Kaspars Stupelis, Pauls Jonass un šī gada Eiropas čempions kvadraciklu motokrosā, Latvijas Nāciju kausa kvadricikliem izlases pārstāvis un 2.vietas ieguvējs – Edgars Meņģelis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komandu vērtējumā Labākās Latvijas sporta spēļu komandas titulam pieteikta spīdveja komanda Lokomotīve, kurai šogad izdevās iekļūt pasaules spēcīgākajā spīdveja līgā – Polijas extra līgā. Savukārt nominācijai Labākā Latvijas komanda individuālajos sporta veidos LaMSF izvēlējusies Eiropas Nāciju kausa kvadracikliem izlasi – Edgaru Meņģeli, Kārli Boli junioru un Raivi Sootee, kuri Latvijai izcīnīja sudraba medaļu.

Pateicoties teju izcilajam šīs sezonas sniegumam, Pauls Jonass pieteikts arī Gada uzlecošās zvaigznes titulam, bet  Mūža ieguldījumam Latvijas sportā izvirzīts ilggadējais Ķeguma Zelta Zirga īpašnieks un motokrosa attīstītājs Salvis Freimanis, kā arī motokrosa treneris Andris Hugo Kalniņš, kurš mūžu veltījis motosportam – gan pašam pārstāvot motokrosu, gan apmācot un trenējot neskaitāmus talantus.

Noslēdzošā nominācija, kurai savus kandidātus pieteikusi LaMSF, ir Gada notikums sportā, izvirzot pasaules čempionātu blakusvāģiem motokrosā Stelpē, kas šogad norisinājās pirmo reizi, kā arī pasaules čempionāta Grand Prix kvalifikāciju spīdvejā, kas pirmo reizi vēsturē norisinājās Rīgā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl