Motorsporta pasaule sociālajos tīklos piemin traģiski bojā gājušo franču F2 pilotu

Pievienot komentāru
Motorsporta pasaule sociālajos tīklos piemin traģiski bojā gājušo franču F2 pilotu
TWITTER/FORMULA 1

Bijušie un esošie piloti, komandu pārstāvji un daudzi citi sociālajos tīklos publicējuši ierakstus traģiskā avārijā bojā gājušā F2 pilota Antuāna Ibēra piemiņai.

Kā zināms, vien 22 gadus vecais franču sportists svētdien iekļuva šausminošā avārijā Spa trasē Beļģijā un gūto traumu dēļ devās mūžībā.

“Šis ir postoši, ” raksta F1 čempions Luiss Hamiltons. “Manas lūgšanas un domas šodien ir ar tevi un tavu ģimeni.”

View this post on Instagram

I can’t believe it. Rest in peace.

A post shared by CHARLES LECLERC (@charles_leclerc) on

“Es nespēju tam noticēt, ” atzīst “Ferrari” pilots Šarls Leklērs. “Dusi mierā.”

“Kas par skumju pēcpusdienu, ” savā “Twitter” kontā raksta bijušais F1 pilots Fernando Alonso. “Man nav vārdu, sāp sirds.”

“Esmu šokēts par Antuāna Ibēra traģisko negadījumu, ” raksta “Red Bull pilots Makss Verstapens. “Briesmīgi. Manas domas ir kopā ar tevi, tavu ģimeni, draugiem, komandu un mīļotajiem.”

“Mēs esam vīri, kuri upurējas, lai dzītos pēc saviem sapņiem. Bet, pirmkārt, mēs esam profesionāļi. Tāds bija arī Antuāns, bet pāri visam, viņš bija viens no mums, ” skaidro “Alfa Romeo” pilots Antonio Džiovinaci.

“Antuāns bija spilgts jaunietis, ” “Renault” komandas kontā citēts izpilddirektors Sirils Abitbuls. Ībērs bija komandas akadēmijas dalībnieks. “Viņa sniegums un uzvešanās trasē un ārpus tās bija īsta džentlmeņa cienīga.”

“Es nespēju tam noticēt, mēs bijām viena vecuma, kopā startējām sacensībās un sacentāmies vairākus gadus, ” raksta Estebans Okons.

“Aizgājis pārāk ātri. Nespēju tam noticēt. Dusi mierā, Antuān, ” raksta F2 pilots Nikolass Latifi.