Motokrosa Nāciju kausa pirmajā braucienā čempionu duelī Gajsers pārspēj Hērlingsu

MXGP.COM

Motokrosa Nāciju kausa pirmajā braucienā čempionu duelī MXGP titula īpašnieks slovēnis Tims Gajsers pārspēja pagājušā gada čempionu nīderlandieti Džefriju Hērlingsu. Trešais finišēja MX2 titula īpašnieks spānis Horhe Prado.

Latvijas braucēji Dāvis Ivanovs un Toms Macuks pirmajā braucienā finišēja attiecīgi 26. un 28.vietā. Pēc pirmā brauciena tas Latvijai dod 54 punktus un 16.vietu.

Ar 12 punktiem vadībā izvirzījusies Nīderlande. Ar 23 punktiem seko Šveice un Francija. Visi braucēji saņem punktus atbilstoši ieņemtajai vietai. Attiecīgi jo mazāks punktu skaits, jo augstākā vietā ir katras valsts izlase.

Latvijas izlasē Dāvis Ivanovs brauc MX2, Toms Macuks MXGP un Pauls Jonass OPEN klasē. Pirmajā braucienā trasē devās MX2 un MXGP klases braucēji. Kā nākamie kopā brauks MX2 un OPEN – tātad Dāvis Ivanovs un Pauls Jonass.