Komentāri
Motokrosa braucējs Sabulis noslēdzis divu gadu līgumu ar Yamaha
Foto: LETA ()

Latvijas motokrosa braucējs Kārlis Sabulis noslēdzis divu gadu līgumu ar Yamaha rūpnīcas pārstāvi Eiropā Yamaha Motor Europe, kas nākamajā sezonā paredz viņa dalību Eiropas čempionātā, bet pēc tam viņš varētu startēt arī pasaules meistarsacīkstēs, informē viņa pirms tam pārstāvētā komanda MX Moduls.

Noslēgtā vienošanās paredz, ka 20 gadus vecais Sabulis nākamajā sezonā Eiropas čempionātā pārstāvēs ASTES4-TESAR Yamaha komandu, piedaloties visos kontinenta meistarsacīkšu etapos. Ja tajos tiks demonstrēts gana labs sniegums, latvietis 2018. gadā varētu braukt jau kādā Yamaha kluba pasaules čempionāta komandā.

“Esmu ļoti priecīgs, ka noslēdzu šo līgumu. Tas viss, pateicoties smagam darbam, manam sniegumam, šovasar startējot pasaules čempionāta posmos, un klubam MX Moduls. Šis ir mans pirmais lielais līgums. Tagad uzdevums ir tikai un vienīgi strādāt. Pierādīt sevi vēl vairāk, lai varu piepildīt savu sapni un braukt kopā ar ātrākajiem “džekiem”. Paldies visiem, kas ir piedalījušies šajā procesā. Darīšu visu, lai pašam, ģimenei un visiem maniem atbalstītājiem ir prieks un lepnums par mani,” izteicās Sabulis.

Latvijas motokrosa braucējs Sabulis šovasar noslēdza līgumu ar Yamaha rūpnīcas komandu Kemea Yamaha Racing un startēja trijos pasaules čempionāta posmos MX2 klasē, kopumā tiekot pie 34 punktiem un sezonas noslēguma kopvērtējumā ierindojoties 40. vietā. Jau savā debijas posmā Lielbritānijā latvietis izcīnīja augsto 11. pozīciju.

“Šāds līgums pierāda to, ka mēs kā klubs ejam pareizajā virzienā. Tas nozīmē arī to, ka ieguldītie līdzekļi Sabuļa attīstībā ir bijuši lietderīgi. Protams, klubs atbalsta, palīdz, bet rezultāts jāparāda sportistam. Esmu gandarīts, ka Kārlis strādā, lai izpildītu gan savus, gan MX Moduls mērķus,” izteicās šī kluba valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons. “Ja viss ritēs gludi, uzskatu, ka drīzumā mēs Kārli Sabuli redzēsim pasaules čempionātā starp desmit labākajiem braucējiem.”

Lasi vēl