Komentāri
MotoGP pasaules čempionam Markesam smaga trauma – delnas kaula lūzums
Foto: EPA/LETA

Pašreizējais motošosejas čempionāta prestižākās MotoGP klases čempions Marks Markess salauzis labās rokas delnas kaulu, ziņo viņa pārstāvētā Repsol Honda vienība. Lūzumu Markess guvis otrdien, aizvadot treniņus ar kalnu velosipēda netālu no Barselonas. Trešdien Repsol Honda paziņoja, ka spānim veikta operācija.

“Markess šorīt tika operēts, lai viņam sadziedētu labās rokas delnas piektā metakarpāla kaula lūzumu. Ja atlabšana pēc operācijas ritēs, kā plānots, Markess pēc desmit dienām varēs piedalīties Japānas Grand Prix izcīņā,” teikts komandas paziņojumā.

Iepriekšējā posmā Spānijā Markess pagājušajā nedēļā jau otrajā aplī piedzīvoja avāriju un sacensības neturpināja, tādējādi tikpat kā pieliekot punktu savām cerībām izcīnīt trešo pasaules čempiona titulu pēc kārtas. Četrus posmus līdz čempionāta beigām kopvērtējuma līderis ar 265 punktiem ir Valentīno Rosi no Movistar Yamaha vienības, no viņa 16 punktus atpaliek komandas biedrs Horhe Lorenso, kamēr Markess ar 184 punktiem ir trešais.

Arī šajā sezonā, kas noslēgsies 8.novembrī Spānijas pilsētā Valensijā, braucēji aizvadīs 18 posmus. Markess pasaules čempionātā savā pirmajā Moto GP sezonā triumfēja pirms diviem gadiem, panākumu atkārtojot arī pērn.

Lasi vēl