Komentāri
MotoGP Malaizijas Lielās Balvas izcīņā no pirmās vietas startēs Marks Markess
Foto: AFP/LETA

Divkārtējais pasaules čempions MotoGP klasē Honda braucējs Marks Markess sestdien Malaizijā izcīnīja savu 13 ”pole position” šosezon. Moto2 klasē no pirmās vietas startēs Tito Rabats, Moto3 – Džeks Millers.

Pasaules čempionātā motošosejā atlikuši vēl divi posmi – šonedēļ Malaizijā un pēc divām nedēļām Spānijā Valensijas trasē. MotoGP klasē Honda braucējiem Markam Markesam un Dani Pedrosam būs jārevanšējas par neveiksmēm Austrālijā, bet Yamaha rūpnīcas komandas pārstāvji Valentino Rosi un Horhe Lorenco labprāt atkārtotu panākumus Filipailendas trasē. Moto2 klasē Tito Rabats, visticamāk, izcīnīs titulu jau Sepangas trasē, bet Moto3 turpināsies cīņa starp Aleksu Markesu un Džeku Milleru.

Tāls Meļķis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Nobeigumam tuvojas kārtējā, fantastiskā MotoGP sezona. Ja šī gada laikā pēc katras sacīkstes nācās dzirdēt par kārtējo  statistikas rekordu izmaiņām, kurus laboja nu jau  divkārtējais MotoGP pasaules čempions Marks Markess, tad šobrīd ir vēl interesantāk. Savu formu atguvuši viņa sīvākie pretinieki Rosi, Lorenco un Pedrosa. Lai arī cīņa rit vairs tikai par otro un trešo vietu čempionātā, ar katru atlikušo sacīksti esam  liecinieki leģendu cīņām. Un Sepangā viss sāksies no nulles – treniņi, kvalifikācija, sacīkste. Četri pretendenti uz uzvaru un vesela rinda labu braucēju, kuri nekavējoties izmantos līderu kļūdas. Moto2 Rabatam ir visas iespējas kļūt par čempionu jau Malaizijā, tik vien kā jafinišē TOP 6. Savukārt Moto3 klasē brauciena finišs lielā mērā noteiks Valensijas intrigu – vai tiešām viss izšķirsies tur?

MotoGP Malaizijas Lielās Balvas izcīņa kanālā VSB:

Svētdien, 26.oktobrī

6:55 Malaizijas GP. Moto3.

8:10 Malaizijas GP. Moto2.

9:30 Malaizijas GP. MotoGP.

Lasi vēl