Komentāri
MotoGP braucējs Doviciozo Asenē centīsies izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas
Foto: AFP/LETA

Svētdien leģendārajā Asenes trasē notiks MotoGP sezonas astotais posms – Nīderlandes Grand Prix!

MotoGP klasē Ducati braucējs Andrea Doviciozo pēc uzvarām Itālijā un Katalonijā pietuvojies kopvērtējuma līderim Maverikam Vinjalesam līdz 7 punktu attālumam. Pasaules čempions Marks Markess pirms divām nedeļām Barselonā finišējā otrais, pirmo reizi pēdējo trīs sacīkšu laikā kāpjot uz goda pjestāla. Savukārt titulētais Valentino Rosi pirmajā trijniekā nav finišējis jau četrās sacīkstēs – kopš Amerikas GP Ostinas trasē 23.aprīlī. Markess un Rosi no Vinjalesa atpaliek attiecīgi 23 un 28 punktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāls Meļķis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Svētdienas sacīkste Asenē pietuvinās sezonas ekvatoru. Tā būs iespēja visu klašu esošajiem līderiem nostiprināt savas pozīcijas, kas vairs nav tik pārliecinošas. Moto GP līdera Vinjalesa pārsvaru līdz minimumam negaidīti samazinājis Doviciozo, kura divas uzvaras pēc kārtas ir lielisks apliecinājums Ducati konkurētspējai. Sekotaju grupā ir Markess, Pedrosa un Rosi. Trijotni šķir vien pāris punktu, un lai noturētos līderos, katram ir vajadzīgs vismaz pjedestāls. Asene ar saviem neparedzamajiem laika apstākļiem būs uzskatāma atskaite testiem, kurus komandas aizvadīja uzreiz pēc Katalonijas posma. Atsevišķu braucēju motivāciju trasē paaugstinās nule noslēgtie/pagarinātie līgumi. Ir braucēji, kuriem savas tiesības uz MotoGP klasi vēl jāpierāda. Moto2 klases līdera, četru uzvaru īpašnieka Morbidelli pārsvars sarucis līdz septiņiem punktiem, Luti stabilitāte un Aleksa Markesa ātrums būs nopietns izaicinājums klases kopvērtējuma līderim. Vienīgi Moto3 klasē līderis Mirs var justies komfortabli – 45 punktu pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem ļaus izvēlēties mazāk riskantu taktiku.”

MotoGP Nīderlandes Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

·     Svētdien, 25.jūnijā, 10:05 MotoGP Nīderlandes GP. MotoGP. Warm Up

·     Svētdien, 25.jūnijā, 11:45 MotoGP Nīderlandes GP. Moto3

·     Svētdien, 25.jūnijā, 13:45 MotoGP Nīderlandes GP. MotoGP

·     Svētdien, 25.jūnijā, 23:25 MotoGP Nīderlandes GP. Moto2

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl