Motobraucējs Justs treniņā izmežģījis plecu

Komentāri
Motobraucējs Justs treniņā izmežģījis plecu
Foto: LETA

Viens no Latvijas labākajiem motokrosa braucējiem Roberts Justs šonedēļ treniņā izmežģījis plecu, vēsta portāls motocrossplanet.nl.

Šajā sezonā Justs pārstāv HSF Logistics komandu, turklāt viņš ir vienīgais sportists, kurš ticis pie punktiem visos 20 pasaules čempionāta braucienos MX2 klasē. Kā atzinis Justs, viņš cer, ka izdosies stāties uz starta pasaules čempionāta 11. posmā, kas 5. jūlijā risināsies Zviedrijā. Zīmīgi, ka nedēļu pēc šā posma pasaules spēcīgākie motokrosisti pulcēsies Ķeguma trasē Latvijā.

Justs ar savainojumiem cīnījās arī šīs sezonas sākumā – martā viņš treniņa laikā savainoja labās kājas pēdu un potīti, bet pāris nedēļas vēlāk treniņā izsita plecu. Pasaules čempionāta kopvērtējumā MX2 klasē Pauls Jonass ar 288 punktiem pašlaik ieņem ceturto vietu, bet Justs ar 123 punktiem atrodams 15. pozīcijā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl