Motobraucējs Justs treniņā izmežģījis plecu

Komentāri
Motobraucējs Justs treniņā izmežģījis plecu
Foto: LETA

Viens no Latvijas labākajiem motokrosa braucējiem Roberts Justs šonedēļ treniņā izmežģījis plecu, vēsta portāls motocrossplanet.nl.

Šajā sezonā Justs pārstāv HSF Logistics komandu, turklāt viņš ir vienīgais sportists, kurš ticis pie punktiem visos 20 pasaules čempionāta braucienos MX2 klasē. Kā atzinis Justs, viņš cer, ka izdosies stāties uz starta pasaules čempionāta 11. posmā, kas 5. jūlijā risināsies Zviedrijā. Zīmīgi, ka nedēļu pēc šā posma pasaules spēcīgākie motokrosisti pulcēsies Ķeguma trasē Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Justs ar savainojumiem cīnījās arī šīs sezonas sākumā – martā viņš treniņa laikā savainoja labās kājas pēdu un potīti, bet pāris nedēļas vēlāk treniņā izsita plecu. Pasaules čempionāta kopvērtējumā MX2 klasē Pauls Jonass ar 288 punktiem pašlaik ieņem ceturto vietu, bet Justs ar 123 punktiem atrodams 15. pozīcijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl