Motobraucējs Justs treniņā izmežģījis plecu

Komentāri
Motobraucējs Justs treniņā izmežģījis plecu
Foto: LETA

Viens no Latvijas labākajiem motokrosa braucējiem Roberts Justs šonedēļ treniņā izmežģījis plecu, vēsta portāls motocrossplanet.nl.

Šajā sezonā Justs pārstāv HSF Logistics komandu, turklāt viņš ir vienīgais sportists, kurš ticis pie punktiem visos 20 pasaules čempionāta braucienos MX2 klasē. Kā atzinis Justs, viņš cer, ka izdosies stāties uz starta pasaules čempionāta 11. posmā, kas 5. jūlijā risināsies Zviedrijā. Zīmīgi, ka nedēļu pēc šā posma pasaules spēcīgākie motokrosisti pulcēsies Ķeguma trasē Latvijā.

Justs ar savainojumiem cīnījās arī šīs sezonas sākumā – martā viņš treniņa laikā savainoja labās kājas pēdu un potīti, bet pāris nedēļas vēlāk treniņā izsita plecu. Pasaules čempionāta kopvērtējumā MX2 klasē Pauls Jonass ar 288 punktiem pašlaik ieņem ceturto vietu, bet Justs ar 123 punktiem atrodams 15. pozīcijā.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl