Milzīgs trieciens! Čempione Volkswagen negaidīti pamet WRC

Komentāri
Milzīgs trieciens! Čempione Volkswagen negaidīti pamet WRC
Foto: AFP/LETA

Pēdējo četru sezonu čempione Volkswagen trešdien oficiāli apstiprināja jau iepriekš izskanējušās runas, ka vairs nestartēs pasaules rallija čempionātā (WRC), dodot milzīgu triecienu šīm sacensībām.

Mašīnbūves gigants, ko skāris milzīgs kaitīgo izmešu falsificēšanas skandāls, dalību čempionātā pārtrauks no nākamās sezonas. “Volkswagen zīmols saskaras ar nebijušiem izaicinājumiem,” teikts paziņojumā, kurā uzsvērts, ka visa turpmākā uzmanība tiks veltīta mašīnu elektrifikācijai, kā arī pausts, ka WRC sacensībās gaidītie mērķi tika ievērojami pārsniegti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr cits vācu autobūves uzņēmums Audi pagājušajā nedēļā paziņoja, ka pārtrauc savu Lemānas sacīkšu programmu, lai koncentrētu uzmanību uz Formula E seriālu. WRC seriālā deviņus gadus pēc kārtas – no 2004. līdz 2012.gadam – čempiona gods tika leģendārajam francūzim Sebastianam Lēbam, kurš startēja ar Citroen mašīnu, bet pēc viņa rallija karjeras noslēguma dominanci sāka cits francūzis Sebastjans Ožjē un Volkswagen, kas triumfējuši jau četras sezonas pēc kārtas gan individuālajā, gan konstruktoru vērtējumā.

“Man ir žēl manas fantastiskās komandas, ar kuru esam aizvadījuši četrus izcilus gadus. Paldies par uzticību un atbalstu,” jaunumus komentēja Ožjē, kura nākotne šobrīd ir miglā tīta. Viņš gan pasteidzās mierināt līdzjutējus. “Neuztraucieties par mani, jo jūs mani vēl redzēsiet,” savā Twitter kontā ierakstīja rallists.

Ožjē pirms pievienošanās Volkswagen komandai iepriekš startēja Citroen vienībā, kurai nākamās sezonas sastāvs jau ir nokomplektēts. Tāpat sastāvs ir zināms arī Hyundai komandai, tāpēc Ožjē varētu pievienoties vai nu Toyota vai Ford komandām.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl