“Mercedes” piloti ātrākie Portugāles “Grand Prix” pirmajos divos treniņbraucienos

Pievienot komentāru
“Mercedes” piloti ātrākie Portugāles “Grand Prix” pirmajos divos treniņbraucienos
XPB IMAGES/ PA IMAGES / SCANPIX

“Mercedes” piloti Valteri Botass un Luiss Hamiltons piektdien uzrādīja ātrākos apļa laikus Pirmās formulas pasaules čempionāta trešā posma – Portugāles “Grand Prix” – pirmajās divās treniņbraucienu sesijās.

Botass pirmajā sesijā 4,684 kilometrus garo Algarvi autodroma trasi veica vienā minūtē un 19,648 sekundēs. Nedaudz lēnāks bija “Red Bull” pilots Makss Verstapens, kurš zaudēja 0,025 sekundes, bet 0,198 sekundes lēnāks par Botasu bija Verstapena komandas biedrs Serhio Peress.

Ceturtais ātrākais bija Šarls Leklērs (“Ferrari”), kurš zaudēja 0,236 sekundes, bet Hamiltons bija 0,319 sekundes lēnāks par komandas biedru un uzrādīja piekto rezultātu.

Otrajā sesijā ātrākais jau bija Hamiltons, kurš savā labākajā aplī trasi veica vienā minūtē un 19,837 sekundēs. Arī otrajā treniņā Verstapens palika aiz “Mercedes” pilota, Hamiltonam zaudējot 0,143 sekundes.

Botass šoreiz bija trešais 0,344 sekundes aiz komandas biedra, bet vēl 0,016 sekundes lēnāks aplis bija Karlosam Sainsam. Pirmo sešinieku treniņā noslēdza “Alpine” piloti Fernando Alonso un Estebans Okons.

Sestdien norisināsies vēl viena treniņbraucienu sesija un kvalifikācija, bet Portugāles Lielās balvas izcīņa gaidāma svētdien.

Pirmajā posmā Bahreinā uzvarēja Hamiltons, bet otrajā posmā Itālijā Verstapens viņam revanšējās.

Pēc diviem posmiem līderis ar 44 punktiem ir Hamiltons, turpat blakus ar 43 punktiem ir Verstapens, bet trešais ar 27 punktiem ir Lando Noriss (“McLaren”).