Mercedes F1 boss Toto Volfs: Mūsu lielākais vājums ir braucēju kaprīzās attiecības

Pievienot komentāru
Mercedes F1 boss Toto Volfs: Mūsu lielākais vājums ir braucēju kaprīzās attiecības
Foto: AFP/SCANPIX

Pirmās formulas pēdējo gadu spēcīgākās komandas Mercedes “lielākais vājums” ir dažreiz kaprīzās attiecības starp abiem pilotiem, intervijā portālam motorsport.com atzinis vienības vadītājs Toto Volfs.

Iepriekšējās divas sezonas par F1 čempionu kļuvis brits Lūiss Hamiltons, bet aiz viņa abus gadus palicis Mercedes komandas biedrs Niko Rosbergs no Vācijas.

Tā kā abiem braucējiem dažreiz savstarpējās cīņās gadās sadursmes, Volfs intervijā atzinis, ka Mercedes apsvērs iespēju mainīt pilotu sastāvu, ja sportistu attiecības iespaidos komandu.

“Pirms trim gadiem pieņēmām lēmumu, lai komanda attīstītos ātrāk, sastāvā atstāt divus līdzvērtīgi nodrošinātus braucējus,” izteicies Volfs. “Turpinājumā apsvērsim, vai šis ir labākais risinājums komandai.”

Kā pastāstīja Volfs, ja “viens brauciens vienmēr ir vīlies”, tas “pārmetas uz komandu” un to “nepieciešams pārtraukt”.

Hamiltons šogad savu līgumu pagarināja uz trim gadiem, un tagad tas ir spēkā līdz 2018.gada sezonas beigām, bet Rosberga kontrakts noslēgsies pēc nākamās sezonas.

“Jūtu, ka komanda ir stiprāka nekā jebkad labāk. Komandas iekšienē mums ir milzīga vienotība, tomēr sarežģītās braucēju attiecības ir viena no mūsu vājībām. Tas nav labi,” secināja Volfs.

Kā ziņots, šī gada F1 sezona noslēdzās pagājušajā svētdienā. Hamiltons čempiona titulu garantēja trīs posmus pirms sezonas beigām, bet noslēdzošajos trijos etapos triumfēja tieši Rosbergs, kurš turklāt bija pārāks pēdējās sešās kvalifikācijas sacensībās.

Čempionāta noslēguma kopvērtējumā Hamiltonam bija 381 punkts. Viņam ar 322 punktiem sekoja Rosbergs, kurš par 44 punktiem apsteidza četrkārtējo pasaules čempionu un savu tautieti Sebastjanu Fetelu.