McLaren neatrod nekādas novirzes no normas avarējušajā Alonso formulā

Komentāri
McLaren neatrod nekādas novirzes no normas avarējušajā Alonso formulā

Pirmās Formulas komanda McLaren nav atradusi nekādas problēmas ar bolīdu, kurā pirmssezonas testos avarēja spāņu pilots Fernando Alonso.

McLaren komandu pārstāvošais Alonso 22.februārī piedzīvotajā avārijā Barselonā notikušajos F1 pirmssezonas testu braucienos guva smadzeņu satricinājumu. Pēc notikušā Alonso slimnīcā pavadīja trīs naktis, turklāt izskanējusī informācija liecināja, ka sportists pat īslaicīgi zaudējis atmiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlāk Alonso pārstāvji avāriju nosauca ar ļoti dīvainu, bet McLaren nolēma notikušo izmeklēt, sadarbojoties ar Starptautisko Automobiļu federāciju (FIA).

Izmeklēšana nav atradusi neko tādu, kas varētu liecināt par problēmām spēkratā, izteicās McLaren sacensību direktors Ēriks Bujē, kurš piebilda, ka komanda turpinās izmeklēšanu. Komanda noliegusi runas, ka Alonso kokpitā varētu būt piedzīvojis elektrisko šoku no formulā esošajām ierīcēm.

McLaren iepriekš pauda, ka avāriju, visticamāk, izraisīja trasē valdījušie spēcīgie vēji. Savukārt spāņu mediji stāstījuši, ka Alonso pirms sadursmes neatbildēja uz radio ziņām, taču McLaren komandas pārstāvji noliedza, ka autobraucējam pirms avārijas būtu veselības problēmas. Viņš pēc avārijas pāris sekundes arī bijis bezsamaņā.

Kā zināms, avārijas dēļ Alonso izlaida pagājušajā nedēļā aizvadīto sezonas pirmo posmu Austrālijā. Viņa vietu pie McLaren stūres ieņēma dānis Kevins Magnusens. Alonso varētu atgriezties sezonas otrajā posmā Malaizijā, kas notiks nākamnedēļ.

McLaren ir atjaunojusi kādreiz slaveno sadarbību ar Honda dzinēju piegādātāju, taču pirmajā posmā komanda piedzīvoja izgāšanos – Magnusens tehnisku ķibeļu dēļ nemaz neizgāja uz starta, bet brits Džensns Batons starp 11 pilotiem bija pēdējais.

Lasi vēl