Mazā Baiba iedvesmojas no tēta un piedalās autosporta sacensībās

Komentāri

Kuldīdznieks Kaspars sportam pievērsās 2009. gadā, paša spēkiem sagatavojis un pielāgojis savu automašīnu. Par spīti tam, ka nebija nedz pieredzes, nedz arī līdzekļu glaunākam braucamajam, Kaspars pieteicās auto sacensībām. Astoņu gadu autokrosa karjerā Kaspars guvis desmitiem apbalvojumu. Iedvesmojoties no tēta, autosportam pievērsās arī Kaspara desmitgadīgā meita Baiba.

Patlaban Baiba piedalās sacensībās ar bagijiem, tomēr jau tagad zina, ka nākotnē grib braukt ar lielajām mašīnām. LNT raidījuma ”900 sekundes” reportiere Ieva Vārna paciemojās pie sportistiem un uzzināja par Kaspara un viņa meitiņas Baibas pirmajām sacensībām, ķibelēm uz trases, kā arī aplūkoja apbalvojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl