Mārupē uz ledus notiks “Baltic Ice Race 2019” ziemas auto drifta un motokrosa sacīkstes

1 komentārs
Mārupē uz ledus notiks “Baltic Ice Race 2019” ziemas auto drifta un motokrosa sacīkstes
FACEBOOK

Jau 23. februārī Mārupē uz Aktīvās atpūtas parka ”JIP Mārupīte” ledus norisināsies ”Baltic Ice Race 2019”.

“BALTIC ICE RACE 2019” ir pirmās sacīkstes Baltijā, kur sportisti sacentīsies ziemas auto drifta un motokross klasē. Šobrīd Ziemas auto driftā savu dalību apstiprinājuši Baltijas  Vicečempions Driftā 2019 Harolds Valdma, ”Formula Drift” 2018 ASV posma uzvarētājs Kristaps Blušs un Jānis Eglīte, vairākkārtējs Latvijas Drifta čempions.  Savukārt motokrosā kā īpašie viesi gaidāmi vairākkārtējs motokrosa čempions Latvijā un Baltijā Leons Kazlovskis, Latvijas čempions motokrosā Dāvis Līvs un pasākumu vadītājs, motoru sporta komentētājs Ģirts Timrots.

”Baltic Ice Race 2019” savu dalību apstiprinājis arī pasaulē jaunākais sānslīžu meistars PRO klasē Nikolass Bertāns.  Nikolass savu autosportista karjeru uzsāka 8 gadu vecumā, sākumā izmantodams spilvenu kā paliktni, lai redzētu pāri stūrei. Šobrīd Nikolasam jau ir 13 gadi, svaigs līgums ar ģenerālsponsoru ”Wolftrike” un savs BMW M3 E36.

Sacensībās var piedalīties ikviens, ja vien auto aprīkots ar aizmugurējo piedziņu. Līdz ar to ikvienam būs iespēja pārbaudīt savas prasmes un talantu iepretim jau iepriekš nosauktajiem kungiem. Atliek vienīgi izvēlēties vai startēt Ielu riepu un/vai Sporta riepu, tā saukto, ”zāģu” klasē. Motokrosā  – sporta radzes. Dalībniekiem sacensību nolikums no 4. februāra būs pieejams www.balticicerace.eu

Biļetes iepriekšpārdošanā par zemāku cenu pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs. Sacensību dienā, biļeti iegādājoties uz vietas, cena būs 10 eiro.