Markess sesto reizi triumfē Moto GP Vācijas posmā

Komentāri
Markess sesto reizi triumfē Moto GP Vācijas posmā
Foto: AFP/LETA

Pašreizējais pasaules čempions spānis Marks Markess no Repsol Honda vienības svētdien Vācijā izcīnīja uzvaru pasaules motošosejas čempionāta devītajā posmā prestižākajā MotoGP klasē. Šis ir sestais spāņa panākums Vācijas posmā pēdējo sešu gadu laikā.

Tikmēr otro vietu ieņēma Markesa tautietis un komandas biedrs Danijs Pedrosa, kamēr trešo vietu izcīnīja kopvērtējuma līderis Valentīno Rosi (Movistar Yamaha). Līdz ar to sportisti ir aizvadījuši pusi no šosezon paredzētajiem 18 posmiem. Nākamais posms pēc trim nedēļām norisināsies ASV Indianapolisas trasē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūtos labi un esmu laimīgs. Šī ir piemērota sacensība, lai to uzvarētu un dotos brīvdienās. Tomēr ir nepieciešams turpināt darbu un kļūt labākiem. Tas ir labs rezultāts pēc vairākām neveiksmēm. Cerams, ka sezonas otrajā pusē būsim daudz konkurētspējīgāki, pēc sacensībām teica Markess.

Pasaules čempionāta kopvērtējuma vadībā atrodas Rosi, kuram ir 179 punkti, bet par 13 punktiem mazāk ir Horhem Lorenso no Movistar Yamaha. Savukārt trešais ar 118 punktiem ir Itālijas pārstāvis Andrea Jannone no Ducati komandas. Tikmēr Markess ar 114 punktiem ieņem kopvērtējuma ceturto vietu.

Lasi vēl