Markess neapturams ”MotoGP” trešajā posmā ASV

Komentāri

Spānis Marks Markess no “Repsol Honda” komandas svētdien ASV izcīnīja uzvaru sezonas trešajā pasaules motošosejas čempionāta posmā prestižajā “MotoGP” klasē.

Markess uzvarējis visās piecās “Americas” trasē Ostinā notikušajās sacīkstēs. Markess finišā par 3,069 sekundēm apsteidza Valentīno Rosi no “Movistar Yamaha” komandas, bet trešais finišēja spāņa tautietis un komandas biedrs Dani Pedrosa. Savukārt ceturtais bija “LCR Honda” braucējs Kels Kračlovs, piekto vietu ieņēma Žoans Zarko no “Monster Yamaha” vienības, bet pirmo sešinieku noslēdza Andrea Dovicioso ar “Ducati” komandas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tikmēr pirmo divu posmu uzvarētājs Maveriks Vinjaless no “Movistar Yamaha” pēc 20 veiktiem apļiem no sacensībām izstājās, tādējādi zaudējot kopvērtējuma līderpozīciju. Pēc trim etapiem līderis ar 56 punktiem ir Rosi, kuram ar 50 punktiem seko Vinjaless. Trešo vietu ar 38 punktiem ieņem Markess, ceturtais ar 30 punktiem ir Dovicioso, kuram ar 29 un 27 punktiem seko attiecīgi Kračlovs un Pedrosa.

Pagājušajā sezonā Markess sev trešo pasaules čempiona titulu “MotoGP” klasē nodrošināja jau trīs etapus pirms sezonas beigām, otrajā vietā paliekot deviņkārtējam pasaules čempionam Rosi, kurš septiņus titulus ir izcīnījis prestižākajā klasē.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl