Komentāri
Markess gūst pirmo starta pozīciju pirms “MotoGP” Austrijas posma
Foto: AFP/LETA

Pašreizējais čempions un kopvērtējuma līderis Markss Markess sestdien bija labākais kvalifikācijas sacensībās pirms pasaules motošosejas meistarsacīkšu Austrijas posma.

“Repsol Honda” komandu pārstāvošais spānis kvalifikācijā apsteidza “Ducati” braucējus itāli Andrea Dovicioso un Horhi Lorenco no Spānijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzvarot iepriekšējos divos etapos, Markesam pašlaik kopvērtējumā ir 14 punktu pārsvars pār “Movistar Yamaha” komandas braucēju Maveriku Vinjalesu no Spānijas, kurš kvalifikācijā bija ceturtais. Savukārt Vinjalesa leģendārais komandas biedrs Valentīno Rosi no Itālijas sacensības sāks no septītās pozīcijas.

Pie pirmās starta pozīcijas Markess ticis jau trešajā posmā pēc kārtas, kaut sezonas sākuma daļā viņu piemeklēja virkne problēmu, pirmajos piecos etapos divreiz izstājoties. Pēc desmit no 18 šosezon paredzētajiem posmiem līderim Markesam ir 154 punkti un viņam 14 punktus zaudē Vinjaless. Trešais ar 133 punktiem ir Dovicioso, bet vēl punktu zaudē Rosi. Austrijas “Grand Prix” posma sacīkste risināsies svētdien.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl