Komentāri

Jaunais pasaules čempions motošosejā Marks Markess no Spānijas svētdien piedzīvoja kritienu Austrālijas Grand Prix izcīņā, kas tikai otro uzvaru prestižajā MotoGP klasē ļāva gūt britam Kelam Kračlovam.

CWM LCR Honda komandas braucējs Kračlovs nākamajā nedēļā kļūs 31 gadu vecs un piedalījās jau savā 103. MotoGP sacīkstē, bet šoreiz viņš izmantoja iespēju, kad Markess piedzīvoja kritienu desmit apļus pirms finiša, atrodoties pārliecinošā līderpozīcijā.

Aiz viņa četras sekundes vēlāk finišēja itāļu leģenda Valentīno Rosi no Movistar Yamaha vienības, bet trešais palika spānis Maveriks Vinjaless (Suzuki Ecstar). “Kāds man pagājušajā nedēļā jautāja, ko domāju par došanos uz Filipailendu. Teicu, ka gatavojos braukt un uzvarēt,” stāstīja Kračlovs, kurš savu pirmo uzvaru šosezon guva Čehijas posmā, kad bija slapji laika apstākļi. Viņš uzsvēra “tagad cilvēki vairs nedomās, ka spēju uzvarēt vien slapjā trasē”.

VIDEO: Markesa avārija

Tikmēr Rosi 20 etapos Austrālijā uz goda pjedestāla kāpis 16 reizes, turklāt guvis arī astoņas uzvaras. Svētdienas etapu viņš sāka vien no 15.starta pozīcijas. “Šorīt secinājām, ka mums ir labs ātrums. Soli pa solim cīnījos un centos panākt Kelu, tomēr viņš šodien man bija pārāk stiprs,” pauda pieredzējušais itālis, atgādinot, ka Kračlovs Filipailendā vienmēr ir ātrs. Pirms diviem gadiem brits, dzenoties pakaļ līderim Rosi, pēdējā aplī avarēja tajā pat līkumā, kurā svētdien Markess. Līdz sezonas beigām vēl atlikuši etapi vienīgi Malaizijā un Spānijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl