Markesa un Doviciozo duelis turpinās Austrālijā

Komentāri
Markesa un Doviciozo duelis turpinās Austrālijā
Foto: AFP/LETA

Iepriekšējā posmā Aragonā Andrea Doviciozo izdevās pēdējā aplī pārspēt čempionāta līderi Marku Markesu, izcīnot tik svarīgos 25 punktus. Markesa pārsvaru kopvērtējumā tas samazināja līdz 11 punktiem.

Teorētiski izredzes cīnīties par titulu saglabā arī Maveriks Vinjaless, kuram līdz pirmajai vietai ir 41 punkta deficīts. Tomēr skaidrs, ka galvenā cīņa risināsies starp Markesu un Doviciozo. Markess Austrālijā uzvarēja 2015.gadā, bet Doviciozo labākais finišs bija 2011.gadā, kad Andrea kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.

Tāls Meļķis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Iepriekšējo posmu notikumi negaidīti izmainījuši to nelielo nolemtības sajūtu sezonas titulu sadalē. Doviciozo uzvara pār sīvāko sāncensi Markesu Ducati komandai ir devušas to sen neizjusto uzvaras garšu un pat čempionu titula iespējamību. Un joprojām ir liela iespējamība, ka titula likteni izšķirs ne tikai divu tā pretendentu duelis, bet kāds vai kādi no viņu tuvākajiem sekotājiem. Negaidītā Agertera uzvaras anulēšana ir sniegusi patīkamu piecu punktu bonusu viņa tautietim Luti un papildus intrigu Moto2 klasē. Vismazāk ticamā scenārija piepildīšanās pēc Motegi posma Moto3 klasē, iespējams, atlikusi Mira kronēšanu līdz pat sezonas finālam.”

MotoGP Austrālijas Grand Prix Viasat Sport Baltic un Viaplay:

·     Sestdien, 21.oktobrī, 05:30 MotoGP Austrālijas GP. Moto3. Kvalifikācija

·     Sestdien, 21.oktobrī, 06:25 MotoGP Austrālijas GP. MotoGP. 4.treniņbraucieni

·     Sestdien, 21.oktobrī, 07:05 MotoGP Austrālijas GP. MotoGP. Kvalifikācija

·     Sestdien, 21.oktobrī, 08:05 MotoGP Austrālijas GP. Moto2. Kvalifikācija

·     Svētdien, 22.oktobrī, 03:35 MotoGP Austrālijas GP. MotoGP. Warm Up

·     Svētdien, 22.oktobrī, 04:45 MotoGP Austrālijas GP. Moto3

·     Svētdien, 22.oktobrī, 06:05 MotoGP Austrālijas GP. Moto2

·     Svētdien, 22.oktobrī, 07:50 MotoGP Austrālijas GP. MotoGP

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl