Markesa un Doviciozo duelis karaliskajā MotoGP klasē turpinās Japānā

Komentāri
Markesa un Doviciozo duelis karaliskajā MotoGP klasē turpinās Japānā
Foto: AP/LETA

Pasaules čempionātā motošosejā līdz sezonas noslēgumam atlikuši četri posmi. MotoGP klasē pasaules čempions Marks Markess pēc uzvarām pēdējos divos posmos Sanmarīno un Aragonā pār tuvāko sekotāju Andrea Doviciozo iekrājis 16 punktu pārsvaru.

Panākums arī Motegi trasē Markesu vēl vairāk pietuvinās ceturtajam titulam karaliskajā klasē. Moto2 kopvērtējuma līderim Franko Morbidelli ir 19 punktu pārsvars pār Tomasu Luti – arī šeit visa cīņa vēl tikai priekšā. Savukārt Moto3 klasē Hoanam Miram ir visas iespējas jau Japānā izcīnīt čempiona titulu – šobrīd viņam ir par 80 punktiem vairāk kā otrās vietas īpašniekam Romano Fenati.

Tāls Meļķis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Motošosejas čempionāta finālsacensību sarakstu atklāj Japānas posms, pēc kura rezultātiem saruks teorētisko čempiona titulu pretendentu skaits visās klasēs. Lai arī matemātiski uz titulu MotoGP var cerēt pirmie pieci kopvērtējuma līderi, Motegi sacīkste būs Markesa un Doviciozo savstarpējā cīņa, kurus šobrīd šķir vien 16 punkti. Atlikušie teorētiskie pretendenti – Vinjaless, Pedrosa un Rosi var sarežģīt līderu cīņu, turklāt lielu lomu nospēlēs prognozētais lietus. Moto2 klasē turpinās Morbidelli un Luti nervozais duelis, kur ātrums cīnās ar pieredzi un stabilitāti. Visvienkāršākais, vai gluži otrādi – visgrūtākais ir Moto3 klases līdera Mira uzdevums – noturēt vadību un varbūt pat priekšlaicīgi kļūt par pasaules čempionu jau šajās brīvdienās!”

MotoGP Japānas Grand Prix Viasat Sport Baltic un Viaplay:

·     Sestdien, 14.oktobrī, 06:30 MotoGP Japānas GP. Moto3. Kvalifikācija

·     Sestdien, 14.oktobrī, 07:25 MotoGP Japānas GP. MotoGP. 4.treniņbraucieni

·     Sestdien, 14.oktobrī, 08:05 MotoGP Japānas GP. MotoGP. Kvalifikācija

·     Sestdien, 14.oktobrī, 09:05 MotoGP Japānas GP. Moto2. Kvalifikācija

·     Svētdien, 15.oktobrī, 03:35 MotoGP Japānas GP. MotoGP. Warm Up

·     Svētdien, 15.oktobrī, 04:45 MotoGP Japānas GP. Moto3

·     Svētdien, 15.oktobrī, 06:05 MotoGP Japānas GP. Moto2

·     Svētdien, 15.oktobrī, 07:50 MotoGP Japānas GP. MotoGP