Madonas Supermoto S1 klasē uz pjedestāla tikai čempioni

Komentāri
Madonas Supermoto S1 klasē uz pjedestāla tikai čempioni
Foto: Jānis Pastars

1.augustā Madonā norisinājās vienas no vērienīgākajām Supermoto sacensībām Austrumeiropā, aizvadot  5. Latvijas čempionāta un 5. Polijas čempionāta posmu, kas uz Latviju atveda starptautiska līmeņa sportistus, ieskaitot Polijas Supermoto meistarus. Sacensībās valdīja sīva konkurence, dienas noslēgumā uz goda pjedestāla kāpjot dažādu čempionātu līderiem. Svētdien, 2.augustā, sacensības turpinājās Rīgā, SK 333 trasē.

”Sestdien, brīdī kad tika uzzināts, ka uz sacensībām nevarēs ierasties viens no Somijas līderiem S1 klasē – Sami Salstola -, bija skaidrs, ka šīs varētu būt vieglas sacensības Anglijas čempionāta līderim Levisam Kornišam (Lewis Cornish) (Motodroms/CRT). Nekādi brīnumi nenotika un savu galvas tiesas pārākumu demonstrēja tieši Kornišs, aiz sevis atstājot Latvijas čempionāta līderi Patrik Pals (Turi Amk) no Igaunijas, kura motociklu jau treniņu laikā piemeklēja ķibele. Spēkrata defekts varēja izslēgt sportistu no sacensībām, bet, pateicoties savam tautietim, kurš aizdeva motociklu, Patriks piedalījās un godam izcīnīja 2.vietu. Trešo vietu ieņēma Polijas čempionāta līderis Pavels Leškovs (Auto Moto Klub Gli), kuram bija diezgan grūti pierast pie Madonas tehniski sarežģītās trases, pirmajā braucienā piedzīvojot kritienu,” pēc sacensībām stāsta sacensību organizators un S1 klases sportists Lauris Liepiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

SM Street klasē uzvaras laurus plūca Kenor Kotkas (Carma Motoklubi) no Igaunijas, otrajā vietā Kārlis Virza (MX Ādaži), bet trešais Kaspars Logins.

SM Amatieru/ SM MX vidū ātrākais Madonas posmā arī bija Igaunijas sportists Marek Virves (Moto Depo Green), otrajā vietā čempionāta līderis Toms Avens (Dienvidu Motoparks), bet trešais Imants Kalniņš (Motodroms).

Super Quad klasē posma uzvarētājs bija Aleksejs Kuzmins (Gulbenes Moto), otrajā vietā komandas biedrs Jānis Kļaviņš (Gulebes Moto), savukārt trešajā vietā Gatis Tabuns (MK Rambas R).

Svētdien sacensības turpinājās Rīgā, ”Sk333” trasē, kurā tika aizvadīts 6.Latvijas un 5. Baltijas čempionāta posms. Pēc sešiem posmiem Latvijas čempionāta trijnieks sekojošs: P. Pals saglabā līderpozīciju, kaut arī 6.posmā nemaz nepiedalījās, stabili otrajā vietā Dz. Baltais, bet uz trešo vietu pakāpās L.Liepiņš (Motodroms). Dz. Baltajam panākumi arī Baltijas čempionātā, kurā šis sportists nu izvirzījies vadībā.

S1 klasē pirmajā vietā Levis Kornišs (Motodroms/CRT), otrais Jedrzej Zuralski (ktmsklep.pl), bet trešais Dzintars Baltais (Motodroms).

SM Amatieri/SM MX klasē līderis Rīgas posmā bija Gatis Tikiņš (Dienvidu Motoparks), otrais Imants Kalniņš (Motodroms), bet trešais Kristjan Siilak (Shark Moto).

SM Street klasē ātrākais bija Kenor Kotkas (Carma Motoklubi), otrajā vietā Kārlis Virza (MX Ādaži), bet trešajā Kaspars Logins.

Nākamais, 7. un noslēdzošais Latvijas čempionāta posms Supermoto gaidāms jau 30.augustā un norisināsies Aravetē nevis iepriekš paredzētajā Jelgavas trasē.

Supermoto rezultāti un foto .

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl