Lorenco izcīna jau ceturto MotoGP uzvaru pēc kārtas

Komentāri
Lorenco izcīna jau ceturto MotoGP uzvaru pēc kārtas
Foto: EPA/LETA

Pie jau ceturtās uzvaras pēc kārtas pasaules motošosejas čempionāta prestižākās klases MotoGP sezonas ietvaros ticis spāņu braucējs Horhe Lorenco no Movistar Yamaha komandas, kurš izcīnīja uzvaru septītā posma Katalonijas Grand Prix sacensībās.

Sacīkstes beigās Lorenco izdevās aiz muguras noturēt savu leģendāro komandas biedru itāli Valentīno Rosi, finišā viņu apsteidzot par 0,885 sekundēm. Tikmēr trešais svētdien bija cits spāņu braucējs Danijs Pedrosa no Repsol Honda komandas. Savukārt kārtējo neveiksmi piedzīvoja divkārtējais pasaules čempions spānis Marks Markess, kurš, cenšoties noķert līderus, piedzīvoja kritienu un bija spiests izstāties. Viņš kritienu piedzīvojis jau trešo reizi šīs sezonas septiņos posmos.

Pasaules čempionāta kopvērtējuma vadībā joprojām atrodas Rosi, kuram ir 138 punkti, bet punkts mazāk tagad ir Lorenco. Savukārt trešais ar 94 punktiem ir Itālijas pārstāvis Andrea Jannone no Ducati komandas. Tikmēr Markess ar 69 punktiem atrodas vien piektajā pozīcijā. Arī šajā sezonā, kas noslēgsies 8. novembrī Spānijas pilsētā Valensijā, braucēji aizvadīs 18 posmus.

Lasi vēl