Komentāri
Lorenco “Ātruma katedrālē” Asenē centīsies izcīnīt piekto uzvaru pēc kārtas
Foto: AFP/LETA

Yamaha rūpnīcas komandas braucējs Horhe Lorenco uz Nīderlandes Grand Prix vēsturiskajā Asenes trasē ierodas, izcīnījis uzvaras četros iepriekšējos posmos Heresā, Lemānā, Mudžello un Barselonā.

Visās reizēs uz goda pjedestāla kāpa arī Yamaha braucējs Valentīno Rosi, kuram kopvērtējumā pirms Nīderlandes GP pār Lorenco ir viena punkta pārsvars. Lorenco Asenē uzvarēja 2010. gadā, Rosi MotoGP/500 cm³ klasē ātrākais šeit ir bijis piecas reizes, bet pērn uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Marks Markess.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāls Meļķis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Sacīkste Asenes vēsturiskajā trasē tiek gaidīta īpaši. Gan senatnes aura un fakts, ka sacīkste tradicionāli notiek sestdienā, gan situācija MotoGP klases kopvērtējumā, kur Rosi un Lorenco šķir tikai viens punkts. Lai arī uzmanības fokuss ir pievērsts abiem Yamaha rūpnīcas komandas braucējiem, joprojām stipri ir gan Markess, gan Pedrosa. Turklāt tieši nepretendējot uz uzvaru kopvērtējumā, abi var braukt brīvāk un atraisītāk. Sestdienas rezultāti arī dos atbildi par Ducati un Suzuki progresu pēc Barselonas testiem, kuri gan beidzās īsti nesākušies lietus dēļ. Moto2 līdera Zarko pārsvaru centīsies samazināt Lovs, Luti un Rabats. Savukārt Moto3 savu čempionātu brauc Kents, pārējiem atstājot vien iespējas cīnīties par vietām aiz viņa…”

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

””Ātruma katedrāle” – tā neoficiāli sauc Asenes trasi, un tāds uzraksts rotā galvenās ieejas vārtus. Ņemot vērā trases tradīcijas un vēsturi, neatradu piemērotāku posmu, ar kuru atklāt savu MotoGP sacīkšu kontu. Kas attiecas uz sportisko pusi, tad jau trešdienas preses konferencē visi bija vienisprātis par favorītiem – Horhe Lorenco un Yamaha, kas šajā īpatnējā trasē jūtas kā zivs ūdenī. Kā tas viss izskatās esot tiešā tuvumā un kas paliek aiz kadra televīzijā, ziņošu Viasat Sport Baltic tiešraidēs, sākot jau ar treniņbraucieniem.”

MotoGP Nīderlandes Grand Prix kanālā VSB:

Piektdien, 26. jūnijā

14.25 MotoGP Nīderlandes GP. MotoGP. 4.treniņbraucieni.

15.05 MotoGP Nīderlandes GP. MotoGP. Kvalifikācija.

16.00 MotoGP Nīderlandes GP. Moto2. Kvalifikācija.

Sestdien, 27. jūnijā

11.50 MotoGP Nīderlandes GP. Moto3

13.10 MotoGP Nīderlandes GP. Moto2

14.50 MotoGP Nīderlandes GP. MotoGP

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl