Komentāri

Itālis Andrea Doviciozo ar “Ducati” komandas svētdien uzvarēja pasaules motošosejas čempionāta sezonas septītajā posmā – Katalonas “Grand Prix” – prestižākajā “MotoGP” klasē.

Finišā Dovicioso par 3,544 sekundēm apsteidza pagājušās sezonas čempionu Marku Markesu no Spānijas, kurš pārstāv “Repsol Honda” komandu, kamēr trešais bija vēl viens šīs valsts un vienības pārstāvis Dani Pedrosa. Pedrosa sestdien bija labākais kvalifikācijas sacensībās. Tikmēr pasaules čempionāta kopvērtējuma līderis, spānis Maveriks Vinjaless no “Movistar Yamaha” komandas šoreiz bija tikai desmitajā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Doviciozo turpina demonstrēt lielisku sniegumu

“Šī nebija nedaudz savāda sacīkste, jo aizmugurējā riepa ļoti ātri dila, tāpēc man bija jādomā, kā to pietaupīt. Tomēr spēju ar to tikt galā un izcīnīt uzvaru,” pēc panākuma sacīja Dovicioso. Svētdien trases temperatūra pārsniedza 50 grādus pēc Celsija, tāpēc braucējiem sacīkstes laikā bija ļoti rūpīgi jādomā par riepu taupīšanu.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc septiņiem posmiem līderis ir Vinjaless, kurš ticis pie 111 punktiem, otro vietu ar 104 punktiem ieņem Dovicioso, bet trešais ar 83 punktiem ir leģendārais itālis Valentīno Rosi no “Movistar Yamaha”, kurš svētdien bija astotajā vietā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl